Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Horodko, Polak pobity przez duńską policję: Miałem czekać, aż mnie zabijecie?

- Mówili mi, że zachowałem się jak zwierzę. To im odpowiadałem: A co, miałem czekać aż mnie zabijecie - opowiada nam Grzegorz Horodko. To polski kibic, którego przed meczem Danii z Polską brutalnie pobiła, a potem aresztowała tamtejsza policja.

przeczytaj cały artykuł

MrBan Ban

Ok, w takim razie uważasz, ze daje to prawo POLICJI do brutalnego kopania GO i walenia metalową pałą po głowie? Tym bardziej, że leży skuty i bezbronny? A czymże to różni się od KIBOLI-BANDYTÓW-ubiorem? Śmieszni albo głupi jesteście! Nie rozumiecie, że dziś skopali/pobili JEGO - a jutro zatłuką CIEBIE,twoich najbliższych = takie zachowanie jest KARALNYM / KRYMINALNYM PRZESTĘPSTWEM i ci sadyści w mundurach powinni być skazani na więzienie tak jak i KIBOLE / BANDYCI!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.