Wątek dotyczący artykułu

Miedziński pożegna się z Get Well? Kierunek Włókniarz?

Tak jak pisaliśmy, we wtorek w Toruniu miało dojść do spotkania pomiędzy zarządem Get Well a Adrianem Miedzińskim. Klub już wydał komunikat, że 3 listopada odbędzie się konferencja prasowa. Miedziński będzie na niej obecny.

przeczytaj cały artykuł

Tomek B.

Kibic który przychodzi na każdy mecz na motoarene zostawia w klubie średnio ok 300 zl ( bilet + program + jakąś cole = 50 zł × 7 meczy + ew. Play off ). Takich wiernych kibiców klub ma ok 7-8 tys. Reszta to pikniki którzy chodzą tylko jak są wyniki. Suma to jakieś 2 mln w sezonie. Wniosek jest taki ze kibice są jednym z największych sponsorów klubu. Działacze doprowadzili przez ostatnie lata do tego ze Apator został najbardziej znienawidzonym klubem w kraju. Dodatkowo w tym sezonie zostaliśmy pośmiewiskiem całej ligi. Jeśli na koniec dostaniemy jeszcze Holte za miedziaka to już jest plucie w twarz kibicom. Ja dziękuję za taki szacunek. Jako kibic z prawie 30-letnim stażem mowie ze w przyszłym sezonie na stadion nie przyjdę. Takich będzie duzo więcej a 2 mln to nie mało...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sullifan

Ok, ale jeśli to decyzja wyłącznie Miedziaka? Nie podejmowałbym jeszcze na gorąco oceny. Tym bardziej że nie znamy nawet decyzxji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Aniołem na piersi

kiedy przyszedl Tomek G. dwa lata nie bylem na stadionie mimo kolegow w parkingu..mysle ze tu jest troche inna sytuacja bo to sam Miedziak zaczal rozmowy z Czewa.. a jak one sie skoncza tego nie wiadomo...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Limak83

No i co to za chluba że z powodu jednego zawodnika nie byleś 2 lata na meczu swojej drużyny ?
Drużyna to drużyna > czy był Gollob czy nie będzie Miedziaka to Toruński klub - drużyna.
Ludzie żużlowcy przy zmianie klubu , nie zajmują się takimi tematami co teraz będzie z kibicami... , liczą kasę i patrzą tylko na siebie , żeby im było lepiej , wygodniej. A Nasze zdania i opinie mają gdzieś , wspomniany Gollob patrzył na to że idzie do odwiecznego ''wroga '' jeździć ? Nie , spojrzał na zera przy umowie i powiedział OK.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Karol79

A ja CIe gwarantuje że będzie nie mniej kibiców niż w zeszłym roku, a wręcz jestem przekonany że będzie więcej,w PO to zasiądzie komplet widzów.
Jesteście zaślepieni...postaw się na miejscu sponsora że Ty Nim jesteś...chcesz drużynę przeciętniaków? czy walczyć o najwyższe laury? Żaden sponsor nie chce przeciętności...gwarantuje Ci że kolejni sponsorzy by odchodzili gdyby powtarzały się takie sytuację jak w tym roku, a już nie mówiąc o spadku.
Wybacz ale jako kibic mam dość przeciętności Miedziaka, Holdera...i gdyby była opcja to chętnie bym go wymienił na kogoś innego....bo jeden i drugi dostawali kilka razy szanse...to nie że jeden sezon słabszy...tylko rok w rok krótko mówiąc szału nie ma....Jak Holder 2 sezony temu chociaż wymiatał na MA tak w tym totalna padaka.
Sport się zmienia to nie czasy komuny gdzie jechali wychowankowi prawie w każdym klubie...obcokrajowcy pracują u Nas Nasi zagranicą...jak masz wychowanka który jedzie na wysokim poziomie super niech ich jest jak najwięcej...ale na tę chwilę Toruń takimi nie dysponuje.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Jak widze mam podobne zdanie, lecz tu bym sie pochylil nad pewna sprawa...Wychowankowie tak, ale kiedy prezentuja poziom 2 linii, to niech kontraktow i gwarancji startow tez oczekuja na takim poziomie. To samo dotyczy Chrisa. Ja poczekam na oficjalne info i byc moze na uzasadnienie decyzji. Jaka ona nie bedzie zdanie Adriana uszanuje. Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
outlaws

To nie chodzi o czasy inne itd., tylko o chory regulamin zmieniany pod grupy kolesi!
Ja najlepiej wspominam czasy, pomijając składy polskie, drużyny w których pomykało dwóch obcokrajowców!
To było kompromisowe rozwiązanie, ale tłumy na trybunach itp.
Piexxx unifikacja doprowadziła do braku tożsamości wszędzie!

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Twoj wybor i jakas racje w tym masz. Termos zapewne patrzy na to inaczej. Jadac wychowankami zostalismy "posmiewiskiem" ligi (prawdziwy kibic o swoim klubie, by tak nie napisal xD) i "prawdziwych kibicow" bylo 7-8 tysiecy. Jadac z mniejsza iloscia wychowankow zaklada walke o medale i po srednio 12 tysiecy kibicow + komplet w PO. Nie chce, zeby klub znow byl "posmiewiskiem" ligi :D Nie jestem za wymiana Holta za Adriana, ale...jesli do tego dojdzie, bede kibicowal jak zawsze od ponad 40 lat mojej druzynie! Widocznie nie jestem "prawdziwym kibicem". Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Tommy DeVito

Miedziak nie odejdzie z Torunia bynajmniej teraz, nie po to będzie organizowana konferencja żeby oznajmić że Miedziak odchodzi,raczej że zostaje na następny sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Blaszka Torun

Chcialbym, zebys mial racje, ale po co konferencja z jednym zawodnikiem, zeby to oglosic? Moim zdaniem Adrian bedzie chcial sie niestety z godnoscia pozegnac. Poki jednak jest nadzieja... xD Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tommy DeVito

Uważam że Frątczak chyba nie jest wariat na tyle by jechać dwoma Polakami na seniorce mowa o Holcie i Przedpełskim, druga sprawa to to że prezes który ewentualnie pozyskałby Miedziaka chciałby czekać do trzeciego czy czwartego z ogłoszeniem transferu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
BadAngel

Wg "Pomorskiej" jest pozamiatane:( Chciałabym, żeby to nie była prawda, ale wszystko na to wskazuje, że nasza wspólna historia sie kończy :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
BadAngel

Wiem..ale obawiam się, że tym razem moga mieć racje. Jeśli nie nastąpi jakis cudowny zwrot akcji jak w przypadku. Pitera rok temu to zobaczymy Adriana w innych barwach na MA. Qrwa mać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce

Czy nie mogłaś się zainteresować chłopakiem? On potrzebuje porządnej kobiety, która zadba o niego i jego dom. Brak takiej stabilizacji bardzo źle wpływa na ludzi i robią głupoty. Teraz pójdzie do tej Czewy i może nam się zmarnować chłopak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bun

Mam nadzieję że się dogadają, bo jak nie to będę musiał odpocząć od żużla. Nie będę przecież chodził na MA tylko dla najemników.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.