Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga bez Grega Hancocka!

Zaskakującą decyzję podjął Greg Hancock. Amerykański żużlowiec za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że w sezonie 2018 nie będzie startować w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł


Borys A

Uuuuu to nie może być prawda!!! Niejaki pan OstaFa potwierdził w swych pewnych na 100-wę wypocinach iż Greg pojedzie w Zielonej G bo Cieślak i takie tam pstru sru tu tu a tak na marginesie to również będzie jeździł w Toruniu co rzecz jasna u pana D.O. i będzie na pewno jechał również z jaskółeczką na plastronie. Niespodzianka goni niespodziankę jak widać kto tu kłamie zakładam ze juza godz kilka powstanie nowa teoria u pewnego pismaczka że Greg podbija stawkę itp a na bank będzie jechał w Toruniu bo tam wszyscy opuszczając swoje dotychczasowe kluby trafiają,pan pismaczyna wie nawet dlaczego: powód to to ze wszyscy się boją Termińskiego i dlatego będzie kłopot zrobić skład na 2018 Torunianom.Co ważniejsze Get Well robi skład na 2 ligę zdaniem pana pismaka.A tak na poważnie zielonego pojęcia nie posiada ten koleś więc czekajmy na następny hit pismaka ostafy najlepiej po rannej masturbacji marząc o Toruniu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thorndal

Okretyński ma oficjalnie bana na wiadomości w Toruniu i Gorzowie, a nieoficjalnie pewnie też w innych klubach. Stąd pisze tylko i wyłącznie bzdury zaczerpnięte z głowy albo to, co wyczyta w Przeglądzie Sportowym lub Gazecie Pomorskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.