Wątek dotyczący artykułu

Porażka, ale po pięknej walce. Stelmet postawił się Besiktasowi

Stelmet BC był skazywany na pożarcie w spotkaniu z Besiktasem Stambuł. Zielonogórzanie udowodnili jednak, że nawet bez Borisa Savovicia, są w stanie rywalizować z najlepszymi w Lidze Mistrzów. Błędy w samej końcówce zadecydowały o porażce 60:65.

przeczytaj cały artykuł

Mariusz 67

Przestańmy zaklinać rzeczywistość.Besiktas zagrał słaby jak na swoje możliwości mecz a mimo to wygrał. Jest to kolejny mecz ,w którym po trzech dobrych kwartach gdy jesteśmy na prowadzeniu im bliżej końca meczu tym gorzej.Przegraliśmy czwarte kwarty w Dąbrowie i Stambule co miało wpływ na przegrane.
W meczu z Bonn po znakomitej trzeciej kwarcie, w czwartej boimy się że możemy wygrać mecz.W mojej ocenie w zespole brak jest gracza ,który w newralgicznym momencie weżmie piłkę i trafi.Przypominam sobie pierwszy mecz finałowy z Rosą przełamali Stelmet prowadzili 6 pkt i znalazł się Dee Bost trafił dwie trójki z rzędu i wróciliśmy do gry.Osobny temat to osobiste dwa przestrzelone przez F.Matczaka i dwa przestrzelone przez Drago w końcówce meczu moim zdaniem zadecydowały o porażce .Na tym poziomie trzeba trafiać osobiste na skuteczności ok 80% bo na koniec brakuje tych punktów.Brak jest opanowania tzw. "zimnej głowy" w końcówkach ,a przecież zawodnicy są doświadczeni ,zespół niby zgrany , a błędy powielane.Pytanie jak długo jeszcze bo za chwilę Euroliga nam odjedzie jak w zeszłym sezonie, a miało być inaczej.Przynajmniej takie były zapewnienia ze strony włodarzy Stelmetu BC.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koń-tuzjowany

Generalnie, zgadzam się z Twoją opinią. Dla porządku, w koszykówce "osobiste" to są faule, więc nie rozumiem jak można nie trafiać "osobistych". Osobiste, w domyśle faule, to się popełnia. Natomiast RZUTY WOLNE - to jest wyzwanie dla zawodników, zwłaszcza w końcówkach meczów.
Pozdrawiam z linii RZUTÓW WOLNYCH!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.