Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże może mocno przebudować skład. Kolejka żużlowców do rozmów w Gdańsku

W gdańskim klubie biją się z myślami w kontekście budowy składu na 2018 rok. Możliwe jest zarówno wymienienie dwójki zawodników, jak i totalna przebudowa. Problemem jest nadmiar kandydatów, którzy zgłaszają się do działaczy.

przeczytaj cały artykuł


Adam Gdańsk

Nie kumam działań sternikow klubu. Taki fajny skład mieliśmy . Młody zdolny przyszlosciowy to kombinują jak koń pod górę . Jak słyszę te nazwiska to już mi się odechciewa odwiedzać stadion. Cook Lahti ljung koza Mazur czy też ten doświadczony z eligi dajcie spokój.Budowa składu miała być perspektywiczna a szukała raz ze nie lepszych to na dodatek starszych. Po co szaleć ze zmianami jak jest fajny skład. Dawać ten sam skład ze zmianą Kangura na Polaka i ew. Za Becha Hougard i styka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lpz

Tak, mieliśmy fajny skład ale sprzedajny.. Okazało się że sponsorzy żużla toruńskiego ale hahaha nie związani z klubem nie nie! w klubie Moskwa urobili ze strachu nasz fajny skład na tak zwane ciasto pod pierniki?!?! I teraz musimy ciasto lepić na nowo wg mnie tak to wygląda.. unikamy zakalca :00

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.