Wątek dotyczący artykułu

Ochroniarze bez serca. Nie pozwolili niepełnosprawnej usiąść na wózku

Niepełnosprawna fanka oglądała wyjazdowy mecz Stali we Wrocławiu, stojąc kilka godzin o kulach. Po spotkaniu bolały ją nogi, ale z innymi kibicami gości musiała czekać na otwarcie bram. Chciała usiąść na wózku, ale ochroniarze jej nie pozwolili.

przeczytaj cały artykuł

Ziele

Ta osoba jest niepełnosprawna czy miała jakiś nieszczęśliwy wypadek i chwilowo korzysta z wózka ? Sama weszła bez wózka na sektor. Przepisy wszędzie są po to aby je respektować. Tylko my Polacy mamy z tym problem , zawsze mamy jakieś ale , może by troszeczkę nagiąć , a czemu tak jest w przepisach , mi się to nie podoba itd.
p. redaktorze jaki czynnik ludzki ??? tam była ochrona ? ci ludzie byli w pracy i wykonywali dobrze swoją pracę zgodnie z przepisami. To jest nasz zas...y obowiązek dowiedzieć się przed meczem , koncertem czy inną imprezą co nam można a co nie , ale nie my zawsze wolimy jechać na pałę najlepiej z torbą jedzonka i napojów a później mieć pretensje do całego świata że coś nam zabrali albo zabronili. Ja oczywiście współczuję tej Pani że się męczyła i walczyła z bólem , ale piszę ogólnie , a co by pan napisał jak w tym wózku były by jakieś materiały pirotechniczne lub nie daj boże broń i komuś stała by się krzywda ? Czytali byśmy : ochrona pozwoliła wjechać wózkiem na sektor gości , doszło do tragedii , należy zwolnić szefa ochrony i pracowników odpowiedzialnych za tą bramę itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
outlaws

W czasach SS też były instrukcje, procedury, rozkazy...nikt wtedy nie mówił o systemie jakości tylko... !
Pewnie w nowym gimnazjum tego nie uczyli!
Na miejscu twoich rodziców wdrożenie instrukcji z codziennym napierxxx ciebie byłoby stosowne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ziele

Moi rodzice już nie dali by mi rady a sam już mam spore dzieci , jak pisałem nie chodzi mi o tą konkretną panią , po to są przepisy aby się ich trzymać , a nie Ty myślisz że nam się wszystko należy i wszystko powinno być wolno , ciekawe czy był byś zadowolony jak bym wszedł do Ciebie do domu przywitał się zrobił potrzebę nr 2 na środku kuchni i się pożegnał mówiąc " sorki ale chciało mi się narka " pamiętasz fotoradary gdzie popadnie ?? Wszyscy krzyczeli w prasie w telewizji itp że Gminy zdzierają z kierowców i liczą tylko na zysk , jakie to straszne było takie nasz polskie , ale nikt nikt kurde nie napisał czy nie powiedział że mamy ograniczenia prędkości i należy je respektować , kurde nie podobały się fotoradary to mogli zwiększyć dozwolone prędkości w mieście do 100 km/h. Mamy to do siebie że tworzymy jakieś reguły a później wszyscy wymyślają jak je ominąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Lipowy Batonik

Każdy ma prawo do swojego zdania ale co Ty porównujesz ? Fotoradary do takiej sprawy ? Wystarczyło tej kobiecie pozwolić usiąść na ten wózek i po temacie a nie sztampowo trzymać się regulaminu.No ale zawsze znajdą się służbiści.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Ziele

Ja to wszystko rozumiem i też jej współczuję , chcę tylko abyśmy zrozumieli tą drugą stronę , niestety jesteśmy takim społeczeństwem że w przypadku zgody na wjazd wózkiem to w następnym meczu już kibiców na wózkach było by z 20 i żaden niepełnosprawny , każdy z nich krzyczał by a ostatnio wpuściliście , podobna sytuacja z wypuszczeniem tej pani z sektora przed czasem , otwarcie jakiejś bramy przy której jest kilkaset osób może nieść za sobą różne konsekwencje. Niektórzy piszą że kibice gości są traktowani strasznie źle , ale oczywiście nikt nie napisze jak część z nich się zachowuje , ja tam spokojnie mogę sobie pojechać na każdy mecz i usiąść gdzie mi się podoba , można powymieniać poglądy z innymi kibicami. Zobaczcie gdzie nie pojedzie grupa kibiców i zajmie sektor gości to idą tylko bluzgi i nic więcej. Podejrzewam że jak by jedna czy druga grupa na wyjazdach zachowywała się normalnie i tylko kibicowała to z czasem stosunek służb porządkowych by się zmienił. I nawet jak na 100 kibiców przypada jeden de..l to nikt z pozostałych nie wywali go z sektora , tylko w razie zatrzymania krzyczą " oddaj kibica" to jest paranoja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
marcin1ja1

Widzę, ze łapy w dół lecą od osób, które nie były na nowym Olimpijskim. W tej chwili są tam najbardziej strome schody jakie widziałem na stadionach żużlowych. Dzięki temu widoczność jest znakomita. Załóżmy sytuacje, że ochroniarz był człowiekiem i wpuścił na sektor z wózkiem inwalidzkim. Mimo ogromnej ostrożności i wsparcia wielu kibiców następuje nieszczęśliwy wypadek. Osoba na wózku ulega wypadkowi i to dość poważnemu. W tej chwili ochroniarz traci pracę, a klub płaci karę i odszkodowanie. Mimo, że miał przystosowane miejsca wpuścił osobę na wózku na "normalny" sektor. Oczywiście nagonka w mediach łącznie z naszym czołowym redaktorem jak to klub jest nieodpowiedzialny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.