Wątek dotyczący artykułu

Biznesmen pożyczył Stali pieniądze na spłatę długu. Hancock coraz bliżej

Działacze Stali Rzeszów ociągają się ze sprzedażą akcji biznesmenowi Ireneuszowi Nawrockiemu. Ten jednak podjął decyzję o spłacie zadłużenia. Na razie w formie pożyczki, bo nie mając akcji, więcej zrobić nie może.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Żeby ten plan wypalił ktoś musiałby zrezygnować z PLŻ1. Wówczas Stal jako drużyna z baraży miałaby pierwszeństwo do uzupełnienia składu PLŻ1. To dotyczy też Grega, bo nie wyobrażam go sobie w PLŻ2.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ginger PGE

Za odpowiednia liczbe $ wszystko wchodzi w gre. Jezeli gosc jednym przelewem od tak wydaje 900 tys zł to wykup Polonii nie jest zadnym problemem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Okupski Krzysiu

Chłopcze nasi działacze to nie są sprzedajne krowy hehe pozatym nasz sponsor Stokłosa mógłby sobie kupić 10 takich Nawrockich. Na ktorym miejscu w Polsce jest ten Nawrocki hehe nawet w 100 go nie ma????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Leon Wrzesiński

No niby tak. Ale ten Wasz Stokłośś ma mega wyjeb.. na Piłę. Coś tam rzuci, jakiś ochłap i macie się cieszyć. Nie bierze odpowidzialności, dorzuca na opony i finał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mik

Mimo wszystko niesmak by pozostał, awans kosztem bankruta lub co gorsza wymiany za odpowiedni przelew. Gdzie tu sportowa rywalizacja? Jedno jest pewne Greg w 2 lidze nie pojedzie, za to w Nice już co innego.

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

Nie takie rzeczy juz były. Gdyby ktos powiedział rok temu ze Hancock nie bedzie jezdził w ekstralidze, ludzie by tylko to wysmiali, a jednak. Narazie Stal jest w II lidze a Hancock ma specjalnie do Polski przyjechac na rozmowe z Nawrockim, a wie ze Stal jest w II lidze.

| Odpowiedz
blokuj
Mik

Szkoda by było żeby silna i stabilna ekipa starowała z 2 ligi, no ale skoro sami do tego doprowadzili to ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
mar58

Greg przyjeżdża specjalnie do Polski na rozmowy ale ponoć nie tyko ze Stalą , ale również z Motorem - artykuł na konkurencyjnym portalu.

| Odpowiedz
blokuj
PoloniaWielka

On se może celować. Tylko czy ktoś chce być takim celem? Chłopcy z Rzeszowa się zapalili bo jakiś podejrzany typek różne rzeczy im obiecuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
OXO

Kpisz?? Czego można zazdrościć klubowi który jest na dnie i ledwo zipie. Szydziłem z zielonych stolików s teraz chcesz na czyjejś licencji wystartować ? To juz po klubie Stal zostanie tylko z nazwy

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

no tak ty taki kibic sportu zadowolony bys byl gdyby Stal upadla. hipokryta.Posmiewiskiem to jest Tarnow ktory co drugi dzien dzwoni do Lampartow.

| Odpowiedz
blokuj
OXO

A gdzie js pisze ze bym się cieszył z upadku Stali ? Będę miał polew jak ze wszystkich zielonych stoliczków tylko ten to będzie największy. A Tarnów niech sobie dzwoni do Lampartow co w tym dziwnego?

| Odpowiedz
blokuj
OXO

A co tu da moja krytyka ? Ja dzwonię do lampartow? Mowa tu o zielonym stoliku a nie o tym kto do kogo dzwoni

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Ty potrafisz czytać odpowiedziałem na komentarz usera który to popiera taki pomysł zreszta tak jak kibel

| Odpowiedz
blokuj
Earthix

Synek chyba Cie glowa boli. W przypadku Piły chodziło o sponsoring. Piła w życiu nie sprzeda sie i swojego miejsca. Zapamietaj to sobie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Ginger PGE

Ja mam gdzies Piłe, jak dla mnie to Rzeszów moze jezdzic i w II lidze, a skład lig i tak bedzie znany dopiero po procesie licencyjnym, które kluby dostana licencje, a dłuznicy nie beda w tym roku mieli pobłazania

| Odpowiedz
blokuj
Earthix

Ty jestes bardziej niz zalosny. Pila licencje dostanie w pierwszym terminie i zobaczymy czy wtedy tez taki bedziesz mocny.

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

PPopatrz na maja wypowiedz wczesniej. życze Pile licencji w pierwszym terminie. Podoba mi sie ze z II ligi z niebytu jestescie tu gdzie teraz. Rzeszów tez taka droge musi przejsc!!

| Odpowiedz
blokuj
Earthix

No dobra ale nie piszcie już bredni i o grudniowym procesie licencyjnym. Wam też życze powodzenia w 2 lidze i na spokojnym budowaniu druzyny.

| Odpowiedz
blokuj
Earthix

Czlowieku Ty naprawde masz bardziej nas*** w glowie niz myslalem. Każdy klub ma dlugi na koniec sezonu mniejsze lub wieksze. Ten nawrocki wam mózgi wypral pieniedzmi. Piła ma długi bo sponsorzy w ratach spłacają tegoroczny sponsoring. Ponadto Piła co roku dostaje w 1 terminie licencje. Piła ma najmniejsze długi z większości 1 ligowców. Zreszta był oficjalny komunikat na FB Polonii. Przestan sie osmieszać gosciu bo to jest żałosne a nie smieszne. W PRZYPADKU POLONII NAWROCKI CHCIAŁ TYLKO W SPONSORING WEJŚĆ. PIŁA W ŻYCIU NIE ODDA 1 LIGI. skoro nie masz pojęcia to sie nie odzywaj a nie czytasz tylko wypocin Ostafinskiego który nastepny po Nawrockim wam mózgi wyprał.

| Odpowiedz
blokuj
Ginger PGE

No i super, ja tez uwazam ze to nie jest w porzadku. Pile życzę jak najlepiej, fajny skład macie i namieszacie w 1 lidze. Ja wole zeby Rzeszów zaczął od II ligi, podałem tylko taka teorie, która moze nic nie miec z rzeczywistoscia, spokojnie i powodzenia w sezonie 2018!!!

| Odpowiedz
blokuj
Earthix

Nie da sie czytac tego co wy wypisujecie na temat Piły, a namniej wiecie. Mózgi wam wypral ten koleś. A Ostafiński ma z was beke bo narobił tylko szumu. Piła co roku ma najmniejsze dlugi z wszystkich druzyn dlatego w 1 terminie dostaje licencje a ty mi piszesz o najbardziej zadluzonym klubie... Nasz zarząd chciał tylko sponsoringu Nawrockiego. Nikt nie sprzeda swojego miejsca w Nice. Ewentualnie w ostatecznosci Kraków. Ale reszta drużyn nigdy tego nie zrobi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.