Wątek dotyczący artykułu

Wisła Kraków o krok od zwycięstwa w hicie! Lech Poznań cudem uratował remis

Cóż za końcówka w hicie 14. kolejki Lotto Ekstraklasy. Przez ponad 90 minut starcia z Wisłą Kraków Lech bił głową w mur, nie potrafił odrobić strat po golu Carlitosa, ale w ostatniej akcji uratował remis za sprawą Darko Jevticia! 1:1 w Poznaniu.

przeczytaj cały artykuł

Macias88Pila

Hit tylko na papierze.
Posiadanie piłki (%): Lech 63 - 37 Wisła
Strzały / celne: Lech 29/9 - 3/2 Wisła
Bramki: Lech 1 - 1 Wisła
Przepraszam, ale oglądałem już lepsze hity kolejki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kris_IV

W sensie że było więcej niż 30 strzałów na bramkę? Wisła strzeliła gola i grała obronę Częstochowy. Mieli furę szczęście i sędziego który powinien gwizdać w okręgówce. Taki mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|6)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.