Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa WTA: Venus Williams i trzy Karoliny. Czas na weekend rozstrzygnięć w Singapurze

Venus Williams będzie chciała sprawić, aby Puchar Billie Jean King nie wpadł w ręce jednej z Karolin. W sobotnich półfinałach Mistrzostw WTA Amerykanka wystąpi obok Caroline Garcii, Karoliny Pliskovej i Karoliny Woźniackiej.

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Caro Woz!!! Bierzesz to, tylko nie zaśnij w środku meczu jak z Caroline G! ;)
>>> ale sam w to nie całkiem wierzę, bo Bocian po odpuszczeniu przedwczoraj rześki i wypoczęty, a Caro zafundowała sobie (do tego przegraną) trzysetówkę wczoraj... Będzie ciężko, głowa mówi że Pliszka wygra, serce jest za Karolinką Woz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

Dziwny mecz sie zapowiada bo o ile Pliszka odpuściła w ostatnim to Caro też przegrała, a łączy je to że obie miały zapewniony awans. I no nie chce mówić że Caro też odpuściła bo nie wydaje sie aby przekalkulowała żeby jednak ominąć Venus (0-7)... co jednak nie zmienia tego że pozostawiła słabsze wrażenie po tym jak niesamowicie jej szło aż do tego 6:0 z Garcią.
Na której to sie "zemści"? hmm.....Pliszka ma przewage dnia przerwy ale ona sie jednak naprawde nie popisała z Ostapką i nie powinno jej to ujść na sucho :))
Tak czy siak mocno za Caro! :)) typerkowe 2:0 :) ...choć to co pisałem już że poza wszystkim Pliszka chyba byłaby łatwiejsza dla Garci :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Jeśli Caro to wczoraj rzeczywiście odpuściła, to zrobiła to tak, że nikt tego nie zauważył, nawet Pan Piotr, i jest chyba w takim razie od wczoraj największym pokerface w WTA! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Crush

Ale to naprawde ciekawe czy siedziało jej w głowie o kurcze... Venus... 0-7... co prawda Simona miała tyle z Maszą i wreszcie ją złamała ;) to może to znak że mi sie uda z Venus? ;D
Tyle że to ewentualne odpuszczenie i tak przecież to była tylko połowa sukcesu na wyjście z 2 miejsca i czy sie spodziewała że potem Simona tak wtopi? ;)
ech... grała w tym roku wiele razy z Pliszką i nic nie powinno ją zaskoczyć a ten wolny kort bardziej jej sprzyja :) więc może Pliszka najwyżej 1 seta powącha :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

No... już po pierwszym gemie widzę, jak to będzie szło... Caro marnuje szanse na przełamanie, Pliszka raz knoci raz niszczy, ale wychodzi z opresji... Caro przegra chyba, zresztą przy swoich serwach też nie najlepiej... No teraz jakby lepiej...
--> spływam oglądać :)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Noo... ten wczorajszy mecz może sie odbić niestety nie tylko że mniej odpoczynku co chyba głowa przede wszystkim. Jak poprzednie spotkania zaczynała ostro to teraz te 2 gemy jakby niedostatecznie rozbudzona nastawiona... bez idealnego rytmu.... ale utrzymała swojego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Crush

Ci powiem że mi sie do doopy ten mecz widzi mimo wszystko :)
z jednej strony za Caro i tak typerek.... z drugiej nieodparte wrażenie że (oby!) Garcia w finale to lepiej Pliszka no... i takie to piździelstwo pokręcone wszystko ;)
allez Garcia!!!! i tyle na ten temat :))) ...a te niech sie rżną 3 ciężkie sety ;D

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Dzień dobry.....ja mam dylemat, bo obie lubię na tym samym poziomie lubienia;)
Jednak Caro jakby nie patrzyć bardziej nasza.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Crush

cześć Motyl :) No ja też nie powiem że nie lubie Pliszki bo że tak określając pokibicowywuje jej :) choć przyznam szczerze że ostanio znacznie mniej.... ale też głównie wynika że nie da sie ciągle każdej tak samo mocno a Garcia mnie teraz na całego skradła :))) to automatycznie słabiej za innymi i też na tym choćby Eli ucierpiała :/ ...no ale to mniejsza... gdyż mnie i tak nikt nie zrozumie :))) czy jak to ktoś napisał... ciężko za mną nadążyć XD

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Wszystko może się tu zdarzyć;)
Mecz wyrównany......
Wydaje mi się, że dobrze rozumiem Twoje tenisowe fascynacje, wbrew wszystkiemu i wszystkim, wiernie kibicujesz;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Crush

"wbrew wszystkiemu i wszystkim, wiernie kibicujesz;)"
Dokładnie.A mylnie sie odbiera natężenie i na tej podstawie wyciąga błędne wnioski , szczególnie jak ktoś nie rozumie jak to jest kibicować wielu zawodnikom bo np nie doświadcza tego.
Znakomity przykład Singpau. Grupa Caro, Garcia, Eli, Simona... i co poradzić jak tylko 2 mogły wyjść i jak w takiej sytuacji jednakowo bardzo być za wszystkimi? a ile jest turniejów i ciągle trza decydować za kim tym razem nieco mocniej a za kim NIESTETY słabiej lub w danym momencie w ogóle gdy stoi na drodze tej za którą bardziej.
Wydawało by sie to oczywiste :) ale to jest przede wszystkim oczywiste jak sie tego doświadcza :))

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

Dobry mecz, takie szachowanie się z obu stron. Obie zaskakują, bo Caro W niekiedy przyspiesza, a Karo P potrafi być regularna w wymianach - pomijając ten błąd. Są wspomniane wymiany, długie gemy, krótsze akcje. Ja nie narzekam.

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Ej no bez przesady :) ...chodzi tylko o dylematy co lepiej ;)
znakomicie mają fani jednego zawodnika... tylko on i on a reszta tylko z myślą o nim ;p :) ten ma wygrać ten ma przegrać a wszystko z myślą o jedynym :))

| Odpowiedz
blokuj
Crush

No święta Marzeno przecież wiem że sobie żartujesz!!!! :))) jestem ostatni na świecie który nie wyczułby żartu :))) mój dowcipkowy radar chodzi pełną mocą 24 na dobe XD

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
marzami

Omi....jednak ktoś czyta, bo Twój też wyparował hihi;)
To dla przypomnienia, gdybyśmy zapomnieli, że wielki brat nas obserwuje hihi;)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Eh tam...już bym powiedział co na to kłade ;) ale też by zostało usunięte :))
wiesz co...ważne aby adresat komentarza go przeczytał :) a co sie potem stanie z tym komentarzem... jeżeli SyFy mają funkcjonować jako snapchat to niech i tak będzie :))

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Idzie na typerkowe nasze! :) Drugi set to już nie ma zmiłuj Caro musi wziąć!!! :))
ale też może być dopiero w taju aby sie zmęczyła na finał ;)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Ja sie wprost przyznałem że podejrzałem dzisiejszą przyszłość :D
u Ciebie to nie wiadomo czy nie zwaliłaś ode mnie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

ahh gdyby tak jeszcze cała ludzkość za mną podążyła to wyniósł bym nasz gatunek na wyższy stopień rozwoju poznania tajemnic wszechświata :)))

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Grunt to spojrzeć na wszystko w macro i micro skali :) ...i jakby to nie zabrzmiało spojrzeć na wszechświat z zewnątrz... choć niby nie ma czegoś takiego jak coś poza nim :)))
A to jest mylne postrzeganie gdyż ZAWSZE będzie coś więcej XD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.