Wątek dotyczący artykułu

NBA: dwie wieże zdominowały Cleveland Cavaliers, blamaż Chicago Bulls

Cleveland Cavaliers ponieśli trzecią porażkę w sezonie 2017/18. Tym razem ulegli New Orleans Pelicans (101:123), a znakomite zawody rozegrali DeMarcus Cousins i Anthony Davis.

przeczytaj cały artykuł

Kaisel

Jestem kibicem koszykowki od wielu lat. Widzialem wiele, przezylem sporo. Obecnie przecieram oczy ze zdumienia. Jesli poziom spotkan sezonu regularnego jest wyznaczany przez ich ilosc w sezonie zasadniczym to mysle, ze czas pisac petycje o zmniejszenie liczby meczow NBA do jednego meczu, ewentualnie dwoch w tygodniu i zbierac pod nia podpisy. Tak by kazdy z meczow byl swietem koszykowki i wielkim wydarzeniem na ktore sie czeka. Jako kibic jestem zazenowany tym co wydarzylo sie np: w meczu Cleveland - New Orleans. Pozorowana obrona, brak koncentracji, zero walki. Kilka wsadow i blokow a'la All Star Game. Byle kasa sie zgadzala, co? Ale komu? Koszykarzom na pewno, klubom tez, telewizji tez, ale co ma czuc kibic po takim meczu? Jedynie zazenowanie i zlosc, ze wydal na to "cos" pieniadze, albo ze zechcial poswiecic te kilka godzin w nocy, zeby to "show" obejrzec. Cyrk objazdowy i tyle! Nie wiem jak wam ale taki produkt mi nie odpowiada!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nielubie Fejsa

Mi się podobało. Szczególnie wynik. A... i mina LeBrona po jego ofensie mówiąca coś jakby "ale co, to na mnie juz nie odgwizdujecie w ciemno fauli"?
--
Cóż, Od kiedy LeBron odkrył karty idąc do Miami, że dołączając do silnych chce w końcu zdobyć mistrzostwo niespecjalnie lubię gdy wygrywa. Jego durne mieszanie się w politykę też mnie ostatnio nie przekonuje. Zatem jestem antykibicem jego klubów. No, chyba że jeszcze zagra z Gortatem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.