Wątek dotyczący artykułu

Wybuchowa mieszanka młodości i doświadczenia. Szóstka 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

Redakcja portalu WP SportoweFakty wybrała najlepszą szóstkę 3. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet. Zobacz, które zawodniczki tym razem znalazły się w naszym zestawieniu.

przeczytaj cały artykuł


vball1731

Strasz na 12 przyjęć popełniła 2 błędy i miała 50% przyjęcia pozytywnego i 25 perfekcyjnego więc to nie są najlepsze statystyki w przyjęciu. Niby Agata Nowak wypadla gorzej, ale przyjmowala aż 60 razy. Natomiast Krzos wypadła w statystykach najlepiej z nich bo miala 65% przyjęcia pozytywnego i 35 perfekcyjnego i też została wybrana MVP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BIKON

Nowak na 60 przyjęć -3 błędy i tylko 42% i 22 % jednak dochodzi do tego jeszcze obrona ? Strasz tylko 12 przyjęć , Krzos nie napisałeś że -2 błędy .Witkowska 23-2-57%-39% i fajnie broniła .. Drabek 29-1-63%-33% .Stenzel 20-2-55%-35% super w obronie. Korabiec 29-0-62%-31% super w obronie . Piszą wcześniej , napisałem o problemie w statystykach, gdzie niektórym zawodniczkom zmniejsza się statystyki kilka razy nawet parę dni po meczu .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.