Wątek dotyczący artykułu

Ksiądz Andrzej Draguła: Kulturysta jest jeden. Zaniedbanych duchownych tysiące

- Bardziej chyba niż ksiądz kulturysta gorszą duchowni fizycznie zaniedbani, którym zamiast piwa, pizzy i telewizora przydałby się niejeden trening, bieg albo basen - uważa ks. Andrzej Draguła. Odnosi się do tematu księdza kulturysty Artura Kapronia.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Grocholski

Księdz kulturysta wcele mnie nie gorszy a wręcz przeciwnie bo dziwnie dużo jest księży z konkretną nadwagą (choć to Ich sprawa przyznam), co innego ksiądz pedofil a tych nie brakuje. Lepiej wiedzieć jakie zdrowe hobby ma Twój "paseterz" nawet jeśli to dość ekcentryczne, jeden bierze udział w zawodach kulturystycznych, drugi rapuje a trzeci jeździ na choperze i to jest dla mnie okey, możesz spokojnie póścić dziecko na Oazę czy jak tam się teraz to nazywa, wiesz że obok Boga ksiądz ma coś też dla siebie w życiu - jak słusznie ks. prof. zauważa księża to też ludzie - ja np. uważam że celibat to niepotrzebny relikt, ale to chyba temat na osobną dyskusję i zapewne temat jest bardziej złożony niż mi się wydaje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trzygrosz54

Temat zniesienia celibatu należy podkreślać przy każdej okazji , bo to słuszna droga i jedyna , aby podnieść prestiż kapłaństwa wśród coraz młodszych wiernych. Bokser , czy zawodnik sztuk walki , kobieta , głowa rodziny - jako kapłan - w USA to normalność . Niestety w Europie zbyt często pokutuje sformułowanie : "tradycja chrześcijańska"....Dla mnie ta tradycja na przełomie drugiego tysiąclecia to oprócz bardzo szlachetnych wzorów również mnóstwo bezsensownie przelanej krwi i filisterstwa z dodatkiem finansowej pazerności , a więc czas na zmiany ...Nie chodzę do kościoła , ale głównie dlatego ,że nie lubię obłudników i sztampy , a jeżeli są wyjątki , to tylko potwierdzają regułę.......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.