Wątek dotyczący artykułu

Klaudia Szmaj: Zamiast jazdy zaproponowano mi ślub z obcokrajowcem (wywiad)

Klaudia Szmaj jest pierwszą Polką, która zdobyła żużlową licencję. Mężczyźni szybko i skutecznie wybili jej jednak żużel z głowy. – Usłyszałam, że klub to nie bank, a motory mam wozić koleją. Padła też propozycja ślubu z zawodnikiem – mówi.

przeczytaj cały artykuł

mrfreeze

Spokojnie. Nie łykajmy tego jak pelikany. Klaudia jest rozgoryczona i może sobie wygadywać różne historie. Jakoś nie widzę wiadra pomyj na redaktora Ostafińskiego. Dzisiaj dobry wywiad? Dobry dziennikarz? Wczoraj wiadra pomyj na łeb miał wylane a teraz? Aha przecież jazda po ZG to Pan Darek jest ok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Donio

Sek w tym, że tutaj o dziwo pokusił się o wywiad, a wywiad to jednak coś więcej niż felietony napisane na bazie nieoficjalnych doniesień z kuluarow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mrfreeze

Tak jak napisałem...Klaudia może sporo koloryzować. Tego nie wiemy. Może jeszcze w następnym wywiadzie się okaże, że była molestowana? Miała propozycję pracy w klubie go-go? To mi wygląda na jakąś zemstę....chce narobić szumu. Poczekajmy czy Ci których oskarża zabiorą głos. Może wywiadzik Panie redaktorze? Konfrontacja musi być. Swoją drogą nagle 100% użytkowników szlocha nad niepowodzeniem kariery Klaudii. Pamiętam gdy była jeszcze na "topie" w ZG to większego ubawu i śmiechów na forum nigdy nie było......a dzisiaj wszyscy zgodni talent zmarnowany. Falubaz zmarnował kolejny talent. Szok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Donio

Gdzie ktoś pisze o talencie. Gdzie ktos pisze, że Łostafinski nagle cacy? Po wellu przyszedł czas na was jutro my, potem ktoś inny. W sumie nic dziwnego. Niestety czasami wychodzą kwiatki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
slay ckm

No ale bądź obiektywny jak jechali po Toruniu czy po Czewie to spoko a teraz jak po Falubazie to źle? Każdy klub ma cos za uszami i tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.