Wątek dotyczący artykułu

Spór o kontrakt Adriana Miedzińskiego. Włókniarz daje się wykorzystywać? Szybka reakcja prezesa

W piątek, podczas konferencji na Motoarenie, Adrian Miedziński rozstał się z Get Well Toruń. Chwilę później zatrudnieniem zawodnika pochwalił się Włókniarz Częstochowa. Jedni kibice się cieszyli, a inni byli zirytowani.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Przytoczcie lepiej słowa Pana Świącika na temat Adriana sprzed kilku lat. Wczoraj wkleiłam tu linka ale go usuneliscie. Prezes pełna gębą, co chce zrobić z Adriana "czestochowianina".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slay ckm

A ja przytocze twoje słowa ze jak pozegnaja 3 listopada Adriana to ich wywieziesz z tej konferencji na taczkach . jak tam Termos się nie zmieścił czy jak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nyctereutes

Witam w klubie. Ja kilka dni temu zacytowałem wypowiedź Tymczyszyna ze strony Falubazu i też mi komentarz skasowali. A najlepsze, że następnego dnia ta sama wypowiedź z była przytaczana w artykule i wszystko było cacy. Parodia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-Stan-

Czy uważasz, że gdyby menadżerem nie został Frątczak, klub tak łatwo pozbył by się Miedzińskiego. To jest osoba z zewnątrz i ona nie widzi tego, czym dla kibiców toruńskich był Adrian. Gdyby zaproponowano zawodnikowi odpowiedni kontrakt, liczę, iż by nie odszedł. Jakie było odczucie Adriana widząc wysokość kontraktu niektórych "najemników".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
FC

Tu nie o wysokość kontraktu chodziło a o brak gwarancji startów, Adrian miał zacząć od rezerwowego. Chcieli zniechęcić Miedziaka i to zrobili. Teraz ubierają to w ładny papierek.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

możesz podrzucić link :-)))) szczerze nie słuchałem konferencji :-)))
PS. nie przeszkadza Ci już że Miedziun ma uszkodzony błędnik ?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Kreutz

nie większy niż twój nowy kolega , który podobno też wszystko wie ale nic nie powie . Nocnik wmówił ci , że jest tu kimś ważnym i jak ktoś mu się podlizuje to inni nie mają głosu . Tak jest ale nie tu tylko na jego mongolskim forum tam pewnie czerwiec74 byłby już po banie .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
BadAngel

Kolega juz Ci napisał że nie do końca poszło o pieniadze. Łatwo pisać o "pozbywaniu sie" jeśli nie zna sie sytuacji wewnatrz klubu i podejscia samego zawodnika. Tu nie jest nic czarne albo białe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.