Wątek dotyczący artykułu

Rose Namajunas: Odszczekaj swoje słowa!

Rose Namajunas pozbawiła Joannę Jędrzejczyk mistrzowskiego pasa, mimo że wcale nie była faworytką tego starcia. Sprawiła ogromną sensację na gali UFC 217, więc jej wielka radość nie może dziwić.

przeczytaj cały artykuł

lelum polelum

Hejterzy,
MMA oglądacie chyba raz na ruski rok, inaczej byście wiedzieli że nie tacy mistrzowie jak ona, dostawali łomot. To nie boks, gdzie Kliczko trzymał pas przez kilka lat, tu wszystko idzie dynamicznie i przegrana Joanny była nieunikniona, pytanie było tylko kiedy? Dotyczy to każdego zawodnika MMA, każdy kiedyś przegrywa, po kilka przegranych na koncie mają niekwestionowane gwiazdy tego "sportu", takie jak Anderson Silva, Randy Couture czy Matt Hughes. To jest wkalkulowane w tę dyscyplinę.
A skakanie do gardeł i wyzwiska przed walką to zwykły chwyt marketingowy, show dla plebsu mający zwiększyć oglądalność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ko_ko_kot

Nikt z nich się nie zna na tym sporcie a wchodzą tu tylko sobie ulżyć bo wreszcie po kilku latach mogą napluć na JJ która stanowczo nie dawała im do tego okazji. W MMA przegrywanie to tak jak piszesz część sportu i naprawdę mocno kształtuje ono zawodnika. Joanna wróci na szczyt jeszcze silniejsza bo ostatnio mocno spoczęła na laurach i tylko czekałem kiedy to się wydarzy mimo że jestem jej fanem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Slovix

Dziś hejtuja a jutro dupe będą jej lizać. Śmieszy mnie to bo ludzie są zmieni jak chorągiewka w następnej gali Rose przegra i fala padnie na nią a osoba która wygra będzie super i wg.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.