Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Unia Tarnów z drugim wzmocnieniem! Skład nie jest jeszcze zamknięty?

To już pewne. Beniaminek z Tarnowa poinformował, że w przyszłym sezonie zawodnikiem tego klubu będzie Peter Kildemand. Duńczyk ma być jednym z liderów drużyny Pawła Barana i Mirosława Cierniaka.

przeczytaj cały artykuł

SirQaz

Panowie robię składy 2018 do Rej gry. Powinny być skończone pod koniec listopada. Macie tutaj przykładowy mecz nagrany przeze mnie z nowymi składami. Jak dla mnie ta gra daje większy „Fun” niż manager braci Mańskich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
SirQaz

Za pomoca programu DOSBOX odpalasz na Windows 10. Od tygodnia pracuje nad aktualizacja i ekstraliga już prawie skończona. Na FB jest grupa Polish Speedway tam dałem więcej informacji. Jeden z twórców gry dał mi swoje błogosławieństwo. :) Pod koniec listopada powinienem skończyć prace nad składami 2018.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

Dziękuję. :) Zatem wystarczy zwykły DOSBox. Wkrótce chyba sobie włączę tę gierkę. Czekam na twoją aktualizację. :)
PS. Usunięto mój komentarz, w którym nawiązuję do sprawy gry i w którym życzę powodzenia. To nie wymaga komentowania. :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
CzenstochoviA

Dobre pytanie. Pewnie nie było takiej rzeczy. To może być skutek zwykłej mściwości i złośliwości. Szkoda, że ten człowiek nie odważy się wyjawić swoich motywów. Pewnie sam o nich nie wie. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
CzenstochoviA

Super. Gierka fajna. I klimacik ma. :)
Też sprawdzę kilka wyrazów i haseł, na które ktoś może mieć alergię: 16-bitowa, emulacja, DOSBox, Windows 10, aktualizacja, nowszy sprzęt.
Hy hy, jajca. :D

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

To musiałby być bystry jak woda w klozecie po wizycie IBS-owca. Reklama gry nie będącej od dawna w sprzedaży? Niezły interes. :)
Ale kto wie, może faktycznie tak jest? Pojadę po bandzie i sprawdzę: Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway, Insane Speedway.
A tak w ogóle to Insane Speedway.
PS. Insane Speedway. :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
CzenstochoviA

To była inwokacja z "Pana Tadeusza". Komuś literatura polska się nie podoba. Albo przeciwnie, jest fanatykiem polonistyki i nie uznaje parafraz. :)
Insane Speedway.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.