Wątek dotyczący artykułu

Adrian Cyfer nie skusi się na Ekstraligę. Niebawem kolejne kontrakty w Pile

Działacze Polonii Piła podpisali umowy z Tomaszem Gapińskim i Tomasem H. Jonassonem, a w kolejce są kolejni zawodnicy. Działacze są dobrej myśli w sprawie Adriana Cyfera. Ten nie wróci raczej na sezon 2018 do Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
CHODZIEŻ

AMON zmień płytę bo w koło to samo piszesz ty Trolu jeden. Zajmij się zadłużeniem Gniezna bo nadal nie spłacili od kilku lat swoich zawodników. Kleisz głupa jak mało kto, wszystkie kluby bee a Twój The Best. Może przypomnisz wszystkim ile nadal wisi kasy ten Twój bankrut. Kurde, ze Tobie nie jest wstyd przy takim znienawidzeniu przez wszystkich jeszcze sie odzywać. Wymiotować juz się chce od tych Twoich mądrości. Wszyscy plują Ci w twarz a ty nadal udajesz że to deszcz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ja z Piły

Ale łyknąłeś. niepotrzebnie straciłeś czas na tego pajaca :D boli go to, że Gniezno co roku jest zadłużone i co roku ma śmieszny skład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BATS

Nawet majac smieszny skład pokonaliśmy Pile w barażach; v
I w tym roku jest czyste jak lza.
Zadluzenie miala Pila nie Start kolego.
Ale rozumiem frustracja na Amona.
Peace :v

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
AMON

Rozumiesz ? Ja tylko napisałem że trzeba pewne sprawy uporządkować w Polskim żużlu a "koledzy" z Piły dostali wścieklizny na moją skromną osobę i nasz Start Gniezno :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pilanin

Piszesz to w każdym temacie o Polonii i pewnie ujrzymy Cię też w innych wątkach o Polonii z tymi samymi tekstami. Jestem pewny. Pisz do Szymanskiego jak chcesz coś uporządkować

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

W momencie uregulowania należności za sezon 2017 przez Polonie zapewniam cię że nie będę wracał do tego wątku ps przypominam tobie że przed meczami barażowymi w sezonie 2015 twoi koledzy po szalu cały czas poruszali temat płatności w Gnieźnie ja to doskonale pamiętam i nie widzę ŻADNEGO powodu dlaczego waszych wątkach temat spłacenia waszych zawodników ma być przez zemnie pomijany :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pilanin

A skąd wiesz że nie uregulowane jest ? masz jakieś info na ten temat ze stanem na dzień dzisiejszy godzina 17:21 ?

"Zaległości zostały uregulowane, kapitan pozostał na statku" z PS chociażby

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Maxi Lu

Nie zwracać na AMONA uwagi , on się tym karmi , a jak nie wdajecie się w dyskusje z AMONEM , to odcinacie go od koryta. My w Lublinie według A...a też mamy zawodników nie spłaconych , pierwsze słyszę , to pewnie i Wy też , hehehe , ale według niego wszyscy maja tylko nie oni . Ten gość jest po prostu żałosny . Skąd on ma takie info ? niezły typ z niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Kreutz

Szkoda czasu na tego głąba i nie ma co się wyzłośliwiać na drużynie i pozostałych kibicach z Gniezna . To dureń którego to forum jest całym życiem , nigdy nie miał znajomych , pracy o dziewczynie nawet nie wspomnę . Taka wesz łonowa do tego konfitura pałętająca się od rana do wieczora na forum i trolująca bo tylko tak potrafi rozładować swoje frustracje . Kibice w Gnieźnie obiecali mu oklep i od to kilku lat z domu nawet nie wychodzi . A kibic z niego taki , że w życiu nawet nie był na stadionie żużlowym :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
AMON

Ja piszę o konieczności uzdrowienia Polskiego żużla a ty potraktowałeś mój post (USUNIĘTY NIESTETY nie wiadomo dlaczego ?) jako atak czy "hejt" jeśli tak będziemy "rozumować" to nigdy w Polskim Żużlu nie będzie normalnie i kluby będą podpisywać nowe kontrakty nie zamykając starych chyba się ze mną zgodzisz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.