Wątek dotyczący artykułu

Lech Kędziora odchodzi z Włókniarza Częstochowa. Trener znalazł już nowy klub

Lech Kędziora nie będzie w przyszłym sezonie trenerem Włókniarza Częstochowa. Doświadczony szkoleniowiec zaakceptował już propzycję innego klubu.

przeczytaj cały artykuł


M E D A L

panie świącik i w tym przypadku "panie" specjalnie, z małej litery! Odbija palemka powoli? Człowiek tyrał, serce oddawał przez rok i za to wszystko był, delikatnie mówiąc, przez pana cały sezon krytykowany. Cyt. "Od pierwszej rozmowy wiedziałem, że mnie tam naprawdę chcą". pan przez cały rok dawał do zrozumienia, że ten człowiek jest tu niepotrzebny. Oddaje pan takiego oddanego pracownika, fajnego człowieka, zwłaszcza doskonałego fachowca! Żal! Dostajemy jednocześnie zawodnika i to najprawdopodobniej tylko na rok, za którym, delikatnie mówiąc, częstochowski Kibic nie przepada, a który ze swoimi możliwościami może w pierwszym meczu wkomponować panu drugiego Polaka w bandę i skończysz pan z ręką w nocniku. Robisz pan Włókniarz nie częstochowski tylko Świącikowy, pańskie widzimisię nie podoba się większości z nas! Proponuję prezesie schodzić powolutku na ziemię!!! To jest nasz Klub, częstochowski, nie pański folwark!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.