Wątek dotyczący artykułu

MKS Kalisz ze sponsorem tytularnym. Nowa nazwa wszystkich sekcji

Energa MKS Kalisz - tak do końca sezonu będzie nazywał się beniaminek PGNiG Superligi. Sponsora tytularnego zyskała nie tylko sekcja piłki ręcznej kaliskiego klubu, ale również dwie siatkarskie.

przeczytaj cały artykuł

kwidzynskamlodziez

Powiedzcie mi,jak to jest możliwe,ze taka drużyna jak MKS Kalisz,która dopiero weszła w Superlige ma już tak dobrego sponsora,a MMTS Kwidzyn od dobrych paru lat ma z tym problem gdzie ma juz na swoim koncie liczne sukcesy. Oczywiście nie ujmując zespołowi z Kalisza,ponieważ pokazuje,ze mimo tego,ze jest beniaminkiem nie można jej lekceważyć. Czy nie można zrobić nic z zarządem drużyny z MMTSU?! Szkoda tego co juz osiągnęli. Zarząd wraz z inną osobą.. stacza ten klub na samo dno...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Wszystko zależy od polityki i polityków. W którym mieście są ważniejsi politycy, którzy mogą i chcą więcej zdziałać na samej górze to tam są sponsorzy. Gratulacje dla klubu z Kalisza, bo dzięki tej umowie na pewno mają łatwiejszą drogę do pozyskiwania kolejnych sponsorów i budowania czegoś na lata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cbc

Jak widać "dojna zmiana" dołożyła też tutaj swoją cegiełkę - niestety kwestie sponsoringu są ściśle związane z polityką. Ot, taka specyfika. Ale oczywiście to nie jest wina władz klubu - każdy chce dla siebie jak najlepiej. Ja życzę Kaliszowi powodzenia, bo widać, że jest tam klimat na handball na dobrym poziomie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
chejter

"Sponsor tytularny" - pięknie brzmi...pytanie jakie środki idą za tym..?? Czy jest jedna kwota na wszystkie sekcje o których mowa ?? Czy każda sekcja dostanie swoją kwotę..?? I czy ta kwota jest bliższa 100 tys na sezon czy 1 mln ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
chejter

Gwardia nie ma sponsora tytularnego ale za to w zeszłym sezonie... „ Milion złotych – taką kwotą w najbliższym sezonie piłkarzy ręcznych Gwardii Opole wesprze miejska spółka Wodociągi i Kanalizacja, która zdecydowała się zostać sponsorem strategicznym klubu...” , a w tym chyba jest trochę więcej ..tak wiec moim zdaniem tytuł sponsora tytularnego jest nieco przereklamowany

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
chejter

Mówisz „dojna zmiana”....a ona tez jest odpowiedzialna za to ze Puławy maja w nazwie Azoty , Wisła - Orlen a Zagłębie związana jest z KGHM ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cbc

A czy w moim wpisie coś takiego zamieściłem? Polecam czytanie ze zrozumieniem i nie dopowiadanie sobie samemu. Wszyscy wiedzą, że podane przez Ciebie kluby miały tych sponsorów już dużo wcześniej, też zapewne wynikało to w jakimś stopniu z koneksji politycznych, pewnie też lokalnych układów. A Energa "weszła" do MKS-u Kalisz za obecnych rządów i jak wynika z wypowiedzi w artykule, z mocnym zapleczem politycznym, o czym świadczy chociażby obecność na konferencji i wypowiedź sekretarza stanu w MSZ (które to ministerstwo jak wiemy ma całe mnóstwo wspólnego z energią i sportem...).
Do @Arkady241: to nie użytkownicy tego forum wplątują sport w politykę, a czynią to władze klubowe, samorządowe, politycy różnych szczebli. My tylko o tym dyskutujemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
chejter

Sport był , jest i będzie bardzo ściśle związany z polityką....nie wiem w jakim wieku jest mój adwersarz, ale już w czasach bardzo minionych Pierwszy Sekretarz KW PZPR decydował które zakłady przemysłowe mają łożyć na lokalne kluby sportowe, gdzie mają być zatrudniani zawodnicy pobierając "pensje" czy też zostać wcieleni do wojska ( Legia , WKS Śląsk ) bądź milicji ( cały pion Gwardyjski ;-) ). Hasła że "dojna zmiana" to spowodowała....proszę o wybaczenie świadczą o bardzo krótkiej pamięci lub całkowitym braku wiedzy.....oraz chęci "dokopania" obecnej władzy..... co nie bardzo rozumiem czemu ma służyć ??? Jeżeli ktoś nie ma "przebicia" bo wybrał sobie takich a nie innych przedstawicieli politycznych to do kogo pretensje ?? Najlepiej strzelić focha i powiedzieć .. " bo my jesteśmy ten gorszy sort.." Kto broni władzom klubowym szukać poparcia i sponsorów ?? Jak ktoś nic nie robi bo wychodzi z założenia że i tak się nie uda...to na pewno nie znajdzie... Gratulacje dla działaczy z Kalisza....

| Odpowiedz
blokuj
Cbc

Widzę , że masz ogromne problemy z czytaniem i ciągłym przypisywaniem komu innemu słów, których nie wypowiedział. Czy ja gdziekolwiek napisałem, że obecne rządy spowodowały czy zapoczątkowały mariaż polityki ze sportem? Nigdzie. Napisałem, że i w Kaliszu doszło do tego, że spółka SP stała się sponsorem klubu, życząc im jednocześnie powodzenia. Tyle i nic więcej. Twój wykład historyczny jest tyleż oczywisty co niepotrzebny w tym temacie.

| Odpowiedz
blokuj
chejter

Jak widać "dojna zmiana" dołożyła też tutaj swoją cegiełkę - niestety kwestie sponsoringu są ściśle związane z polityką......

- więc kto to napisał? Jak nie Ty, to ktoś Ci się pewnie włamał na konto....

| Odpowiedz
blokuj
Cbc

Ech, można załamywać nad Tobą ręce. Nadinterpretujesz fakty - ze stwierdzenia "dołożyła cegiełkę" nie wynika wniosek, że to rządy PiS spowodowały czy zapoczątkowały ten trend - jak usiłujesz mi wciskać. Ja się żegnam w tym temacie, bo napisałem już swoje, a nie będę się dalej wdawał w semantyczne przepychanki, skoro mój interlokutor nie rozumie znaczeń słów, których używa i które wciska innym. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
chejter

Nie trzeba było pisać bzdur i wrzucać haseł politycznych nt "dojnej zmiany" to nie musiałbyś teraz kombinować jak z tego wybrnąć... ;-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.