Wątek dotyczący artykułu

Symulacja WP SportoweFakty: tak zagramy z Urugwajem

W piątkowym meczu z Urugwajem reprezentacja Polski będzie ćwiczyła grę w nowym ustawieniu, a ze względu na kontuzje Roberta Lewandowskiego, Michała Pazdana i Łukasza Piszczka szansę dostaną zmiennicy i debiutanci. Na kogo postawi Adam Nawałka?

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Tym co nie chce się przewijać 11 (!) kart od redaktora Kmity.
Boruc - Cionek, Glik, Jach - Bereszyński, Zieliński, Krychowiak, Rybus, Błaszczykowski, Grosicki - Świerczok

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Faktycznie Panie redaktorze, dzięki za uwagę. Kiedyś te tagi były w innym miejscu chyba i stąd ich nie zauważyłem. Tym niemniej u mnie to ładniej wygląda - uszeregowałem ich w odpowiedniej pozycji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ja bym Świerczoka wystawił. Lubię Wilczka, ale on w tym sezonie za bardzo nie gra. A Świerczok to taki facet, który się na pewno nie spali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.