Wątek dotyczący artykułu

Paweł Kapusta: Piątkowy mecz, czyli taki smród, że aż oczy pieką

Jeśli młodzieżową reprezentację Polski traktować jako naturalne zaplecze dorosłej kadry, to selekcjonerowi Adamowi Nawałce należy tylko współczuć. Jedyna nadzieja w tym, że Nawałka potrafi widzieć coś, czego inni dostrzec nie potrafią.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Piotrowski

Jestem pewien , że dziennikarz tego artykułu nie ogląda meczy u-21 . Jedzie na stereotypach , a piłka jest co roku inna .Wyspy Owcze jakkolwiek to egzotycznie brzmi dla Polaka , nie są już chłopcami do bicia , graja w piłkę na przyzwoitym poziomie i nie jest łatwo ich ograć . Liczebność kraju nie ma tu znaczenia , nawet łatwiej jest wyselekcjonować dobrych piłkarzy właśnie w małym kraju . Islandia też do tej pory do potęg nie należała , a się okazuje , że w małym kraju można grać w piłkę i awansować na dwie duże imprezy z rzędu . Wystarczy pomysł na piłkę , odpowiednia organizacja i myśl szkoleniowa . Nasza drużyna U-21 jest na poziomie średniaka europejskiego i nie ma co się nadymać , że my to powinniśmy rozjeżdżać tego typu drużyny . Nie popadałbym też w pesymizm , bo taki np Jach po nieudanym turnieju debiutuje udanie w pierwszej reprezentacji i z chłopaka możemy mieć pożytek , tak samo będzie z Kownackim , Kapustką .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sidomen

Dokładnie. Wszędzie ten pesymizm,dwa - dwa z owczymi i tragedia,żale,płacze i lamenty.. a po wczorajszym meczu z Urugwajem,moja matka ,chyba największa pesymistka w Polsce,powiedziała.. zobaczysz synu,pojadą do Rosji i odpadną od razu.. hehe.. a jak ktoś mówi ,jak ja,że trzeba trzymać kciuki,kibicować.. itp, to zawsze słyszę.. zdziwisz się,poza Lewym wszyscy to średniaki,nie ma młodzieży.. i tak w kółko.. kraj urodzonych pesymistów,znam z autopsji.. moja matka,teść,teściowa,dwóch szwagrów,sąsiad jeden z drugim.. masakra!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zdzichu Zdzichu

bo to piknikowcy ktorzy nawet pewnie nie wiedza o wyniku meczy francja luksemburg ale jakby cos tam wyszlo w rosji to pierwsi beda mowili ze oni zawsze powtarzali ze mamy lewego i wkoncu kadre ktora gra pieknie zreszta widac kto dostaje bilety na mecze kadry i tylko selfie i fejsbuczek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.