Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Matej Zagar podpisał umowę z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa

To była czysta formalność, lecz należy ja odnotować. Prezes Michał Świącik przekazał nam, że w sobotę wieczorem oficjalnie kontrakt z częstochowskim Włókniarzem podpisał Matej Zagar.

przeczytaj cały artykuł

CzenstochoviA

Świetnie. Jeśli silniki Żagara będą miały formę taką jak w końcówce minionego sezonu, to możemy nastawiać się na wiele radochy z jego jazdy. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa-Darcy Ward 43

Myślę, że w sezonie 2018 Matej przechwyci od Leona żółtą koszulkę lidera, a i bardzo, ale to bardzo wiele obiecuję sobie po jeździe naszego nowego krajowego lidera, pytanie tylko co ze zdrowiem Lindgrena ?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

O, też podejrzewam Żagara o możliwość stania się samodzielnym liderem Włókniarza. Będzie mu trudno, bo w końcu Madsen to nie byle jaki jeździec, ale szanse ma. Nawet chciałbym tego, bo to tylko lepiej dla Lwów. :)
Miedziński może być zawodnikiem na średnio 8-9 punktów, byle tylko się nie przewracał i nie robił sobie kontuzji. O to mam największe obawy. :( Już sama dobra jazda przez cały sezon będzie dużym plusem po jego stronie (w poprzednich latach musiał w pewnym momencie pauzować, co doprowadzało do osłabienia Torunia).
W to wszystko wmiesza się Lindgren, o ile wyleczy plecki i kręgi.
Jedynie w Musielaka wątpię. On okaże się niewypałem, porażką transferową Świącika. Tak to widzę, ale lepiej, żebym się sromotnie pomylił.

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz Forever

Co do Musielaka, to ja początkowo też byłem sceptyczny, ale ostatnio zacząłem analizować jego wyniki oraz sytuację w zespole. W wieku juniorskim notował bardzo dobre rezultaty, ale zawsze był w cieniu Pawlickiego. Na koniec, w 2014, walnął komplet na naszym torze w meczu de facto o nic. W 2015 musiał walczyć o skład z Jonassonem, a rok później z Kildemandem i wtedy średnią miał słabiutką. W zeszłym sezonie miał być krajowym liderem i też sobie z tym nie poradził.
Do czego zmierzam? Wychodzi na to, że Tobiasz radzi sobie najlepiej, jak nie ma presji na sobie. A we Włókniarzu będzie miał pewne miejsce w składzie i będzie tym seniorem, od którego będzie się wymagać najmniej. A to dobry prognostyk, o ile oczywiście moja teoria jest słuszna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
CzenstochoviA

Gdyby to było prawdziwe, to musiałoby oznaczać, że Musielak jest skrajnie wrażliwym zawodnikiem przegrywającym nawet z najmniejszą presją. A coś takiego uważam za rzecz nierealną. On raczej nie ma aż takich problemów mentalnych. Przyczyna słabej jazdy leży gdzie indziej. Bo co innego mogłoby doprowadzać do tak fatalnej jazdy w tym roku czy w zeszłym? Widziałeś jego wyniki, zaliczył w ciągu dwóch sezonów tylko pięć bardzo dobrych meczów (zresztą troszkę naciąganych, bo w części z nich uzyskał swe wyniki w sześciu startach). To za mało nawet jak na człowieka obciążonego silną presją. Pomimo blokad mógł zdobywać więcej punktów niż minimalne 3 czy 4 na mecz.
Jeśli Tobiasz nie wyeliminuje przyczyn swej słabej jazdy, to czarno widzę jego rolę we Włókniarzu. :(

| Odpowiedz
blokuj
ikar

Bo to ogólnie jest przeciętny zuzlowiec. Odpalił na koniec na juniorce bo miał jakiś mega silnik. Jeszcze w tym samym sezonie ten silnik mu się rozwalił i tofeek zaczął wozić ogony.

| Odpowiedz
blokuj
Wzeta

no tak zobaczymy jak zadziała magia Częstochowy do was jak szedł Woźniak też wszyscy pukali się w czoło no ale jakoś się chłopaczyna odnalazł zrobił IMP , więc może i Musielak się poprawi nikt nie chce z niego robić lidera on niech robi jako druga linia 6-8 pkt i czego więcej chcieć

| Odpowiedz
blokuj
ikar

Pomylilo Ci cos kolego. Wklubie ktoremu kibicuje wozniak nigdy nie jezdzil. Co do musielaka- patrzac na papier jest najslabszym Waszym seniorem. Wiec bedzie pierwszym do zmiany jak cos. 8 pkt brzmi jak abstrakcja... bedac jako doparowym.. pewnie madsena... no ake sexon pokaze.

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

Na to wygląda. Zastanawiające jest tylko to, że od tamtego czasu nie znalazł nic równie dobrego co w swym ostatnim juniorskim sezonie. Albo ma pecha do silników, albo nie stara się tak jak powinien. Albo jeszcze coś innego...

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz Forever

Szczerze? Też jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Tylko głośno myślałem ;)
Nie ma znaczenia, co jest powodem jego słabej jazdy, ważne jedynie, żeby robił te minimum 5 punktów na mecz ;)

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

"Miedziński może być zawodnikiem na średnio 8-9 punktów, byle tylko się nie przewracał i nie robił sobie kontuzji. O to mam największe obawy. :( Już sama dobra jazda przez cały sezon będzie dużym plusem po jego stronie"
A po mojemu:)
Miedziński może być zawodnikiem na średnio (w sumie nieważne ile) punktów, byle tylko (innych, zwłaszcza swoich zawodników) nie przewracał i nie robił (innym) kontuzji. O TO MAM NAJWIĘKSZE OBAWY :( Już sama (rozsądna) jazda przez cały sezon będzie dużym plusem po jego stronie
Ja tam największe nadzieje pokładam w Mateju. Mam nadzieję, że będzie fruwał tak jak pod koniec zeszłego sezonu, pozdrawiam:)

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

No nie może tak być. Na stratę takiego kibica nie możemy sobie pozwolić. :) Oby biało-zieloni zacisnęli zwieracze i potem cisnęli po torze. ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.