Wątek dotyczący artykułu

Rafał Okoniewski zdecydowany na I ligę. Faworytem Polonia Piła

Praktycznie przesądzone jest to, że Rafał Okoniewski będzie startować w Nice 1. Lidze Żużlowej. Dużą chrapkę na tego zawodnika ma Polonia Piła, a konkurencją jest dla niej Wybrzeże Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

Ja z Piły

nie mam info, że odchodzi, ale z każdą godziną wątpię co raz bardziej i lepiej nastawić się negatywnie, żeby później pozytywnie się zaskoczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ż

Dobra na spokojnie tylko tak napisałem ale po wczorajszym dniu jestem pozytywnie nastawiony. Łódź ponoć oferuje więcej ale sam Norbert jest w stanie pójść do Piły dla atmosfery i kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ja z Piły

Menago mówił to w wywiadzie. Kurde Kościuch za cholerę nie pasuje do Łodzi. Już bardziej w Gdańsku by pasował. To czekanie jest najgorsze...

| Odpowiedz
blokuj
groniu

Jest info z strony trójmiasto, że Jędrzejak nei w Gdansku i juz wybrał klub. Czyżby Łodz? do byłaby dobra informacja dla nas

| Odpowiedz
blokuj
Profesor Miodek

To nawet nie chodzi o to czy więcej ale czy na czas :D różne słuchy chodziły ale jesli ja byłbym żuzlowcem i jakakolwiek obsuwa byłaby z płatnościami to pozegnałbym taki klub. Z czego miałbym płacić swoim podwykonawcom skoro czekałbym na przelewy z klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ż

Zobaczysz Kościuch albo u nas albo do Łodzi. A wczoraj rozmawiał z naszym menago na spotkaniu i jest pozytywnie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Ja z Piły

tyle to wiem od dawna, że została tylko Łódź i my. Ale nic więcej niż my nie wiesz, więc niepotrzebnie tak piszesz, że jutro oboje podpiszą z Piłą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.