Wątek dotyczący artykułu

Urugwajczycy zachwyceni organizacją meczu. "Tak dobrze nie było od 10 lat"

- Najlepiej zorganizowany mecz od 10 lat - mówi rzecznik prasowy Urugwaju Matias Faral. Chodzi rzecz jasna o piątkowy mecz z Polakami na Stadionie Narodowym, który zakończył się bezbramkowym remisem.

przeczytaj cały artykuł

Szmondak

Nie wiem też skąd to tu "chodzi" ten cały system: 3-4-3. Pierwsze słyszę, że Polacy nim grali? Natomiast to 3-5-2 z Wilczkiem w ataku i fałszywym napastnikiem Błaszczykowskim trochę zaistniało w Warszawie przeciw Urugwajowi. Ja proponuję systemy: - 4-4-3, 4-4-2 oraz system "WM" - 4-2-4- gra tylko 2 pomocnikami Krychowiakiem i Błaszczykowskim i z cztczterema napastnikami, żeby polactwo nie płakało, że nudy na pudy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szmondak

Cieciu nie dworuj. Jak masz jaja tchórzliwe to nie zabieraj głosu. Jest Wilczek, Stępiński, niech wstawi na trzeciego Makuszewskiego np do ataku; Maciek jest bardzo szybki i byłby przydatny w ataku. Akurat na szybkich Meksykanów dobry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
salsolo.4

Ja ciebie nie obrażałem, więc swoim "cieciem" dałeś mi prawa do nazwania cię idiotą, no chyba, że jesteś dyslektykiem matematycznym i nie umiesz liczyć do 11. Więc podpowiadam: 4+4+3=11!!! A gdzie bramkarz???

| Odpowiedz
blokuj
Szmondak

No tak 4-3-3... LITERÓWKA... Atak na Meksyk: Makuszewski - Wilczek - Stępiński, jeżeli system gry będzie 4-3-3; Świerczok gów... co pokazał przeciw Urugwajowi, a grał aż 26 minut. Jeżeli system "zaordynuje" Nawałka: -3-5-2, to atak: Wilczek- Stępiński (na Meksyk) (oczywiście widzę także sześć zmian w trakcie spotkania z Latynosami). No nie ma na co czekać!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.