Wątek dotyczący artykułu

Rafał Okoniewski zdecydowany na I ligę. Faworytem Polonia Piła

Praktycznie przesądzone jest to, że Rafał Okoniewski będzie startować w Nice 1. Lidze Żużlowej. Dużą chrapkę na tego zawodnika ma Polonia Piła, a konkurencją jest dla niej Wybrzeże Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

fabioGKM

Okoń powinien podpisać umowę w Grudziądzu, a na wypożyczenie iść do Gdańska bo widać, że w Pile nie unieśli ciężaru finansowego w stosunku do tegorocznego lidera drużyny, czyli Kościucha.
Z bardzo pewnego gruntu finansowego Okoń może wejść na podmokły teren z całym szacunkiem dla Piły, ale to są fakty.
Ja mimo wszystko chciałbym żeby Rafał został w Grudziądzu bo wcale nie jest bez szans w walce o skład!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Niech im będzie na zdrowie, a Okoniowi na zdrowie niech będzie Gdańsk skoro zdecyduje się odejść z Grudziądza.
Obrażają się na fakty, że im liderzy spierniczają z drużyny w związku z zaległościami w płatnościach. Mam nadzieję, że Okoń dobrze wybierze i ominie szerokim łukiem pseudo płatników...
Po zewnętrznej hehe :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
fabioGKM

No cóż, najtrudniej przyznać się do błędów...
To dziwne, że dwóch najlepszych zawodników wybiera inne kluby zamiast być priorytetem przy nowych kontraktach?
Za chwilę zostaną zwyzywani od "Złotówek" znając życie...
W miejsce dwóch zbiegłych "jeleni" szuka się kolejnego.
Powiem więcej, grudziądzkie środowisko związane z żużlem odradza Rafałowi ten wybór mając bardzo dobre informacje co do kondycji finansowej poszczególnych klubów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
bart82gkm

Fabio ty mi tu nie o Okoniu tylko leć po Martini :)
Motorsports Results @MotorResults
French Tv confirms Robert #Kubica will drive for @WilliamsRacing alongside #Stroll next season.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bart82gkm

PanBartekXD‏ @TheMrSkiBar2

Podobno cała ekipa z eleven sports wybiera się do Abu Dhabi na ostatni wyścig sezonu F1, dochodzą do tego menadżerowie Kubicy - Rosberg i Bravi, krążą też plotki, że sam ojciec Roberta Kubicy ma być na miejscu. O co może chodzić?? ;> #SupportKubica
06:26 - 12.11.2017

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fabioGKM

Massa napisał:Podczas okrążenia rozgrzewkowego, Felipe Massa dziękował zespołowi Williamsowi mówiąc, że to niesamowite uczucie mieć tu w Brazylii swój ostatni wyścig w Formule 1...

Czyżby już w Abu Dhabi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pilak

W Gdańsku dostanie lampkę wina do obiadu, a później 50 tyś kary i dług splacony za sezon. Sami działacze gkm mówili że Rafał ma iść do Piły. Tak mu radzili.

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

No ja wiem z ust kogoś ważnego w GKM coś zupełnie innego...
Martwi ich sprawa zaległości wobec Kościucha i tym samym raczej dziwne byłoby doradzanie Okoniowi kierunku Piła.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
pilanin

Możesz napisać jacy liderzy nam uciekli ? Zawodnicy z 2 i 3 średnia w zespole (Gapiński i Cyfer) podpisali już kontrakty. Na ten moment odszedł Szczepaniak (5 średnia w zespole) i Tarasienko (4 średnia w zespole). Widzę że koniecznie nam chcesz dogryżć tak jak Amon. A z tymi zaległościami to nie przesadzaj Okoniowi życząc Gdańska gdzie przecież również są pewne problemy i sam Zdunek mówił że ma poślizgi.

| Odpowiedz
blokuj
fabioGKM

Nie mam zamiaru nikomu dogryzać.
Po prostu wiem z osobistej rozmowy z kimś bardzo ważnym w GKM, że klub jest bardzo sceptyczny jeśli chodzi o ten wybór mając na myśli dobro Rafała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
pilanin

TO się okaże. Klub z Piły akurat w ostatnich latach był dobrym płatnikiem. W tym roku owszem wpadł w mały zakręt i tyle. Będzie dobrze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.