Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Miedziński we Włókniarzu. Zawodnik podpisał kontrakt

W poniedziałek Adrian Miedziński i Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa dopełnili formalności. Wychowanek toruńskiego Apatora przyjechał do siedziby klubu z Częstochowy i podpisał roczną umowę.

przeczytaj cały artykuł

matoo

Nom. Po półfinale w 2013 nawet bym tego nie przewidział w najdziwniejszych snach, ale jak widać wszystko jest możliwe. Może czas inaczej podejść do tych spraw....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

że niby Frątczak mówi że dla Adriana nie było miejsca w drużynie i że Adrian gdyby został to by musiał wywalczyć sobie miejsce w składzie ? co za laik :-))))
PS. jakiś czas temu przeszkadzał Ci uszkodzony błędnik teraz już Ci nie przeszkadza ?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

nie jesteś w temacie jeżeli chodzi o Adriana to Mam bardzo dobre info Daniel i Robert mogą potwierdzić więc nie pisz za przeproszeniem bzdur POzdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
--.night.--

ja tez mam info i to nie ze zrodla ale od samego miedziaka jak byl z jednym ze sponsorow akurat w jedne z hurtownii budowalnych po kilka rzeczy.
wiec wy nie wprowazdajacie ludzi w blad.
pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
--.night.--

a ja ci napsialem zebys posluchal fratczaka to bys wiedzial ze go wywalili
a co ma meidziak mowic?
badz powzny
ma nasr.. do swojego gnizanda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
--.night.--

masz takie prawo.
miedziak walsnie nie sr.. do wlasnego gnizada bo ma mozg
dali d.. wyrzucajac go
i tyle
teraz pozostaje modlitwa zeby weszli do Po a to bedzie ciezkie z jednego wzgledu(nie brak miedziaka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Blaszka Torun

Co wpłynęło na decyzję o zmianie barw klubowych?
– Nie będę opowiadał o wszystkich czynnikach, bo jest ich dużo. Wszystko sobie przemyślałem i podjąłem jedną z najtrudniejszych decyzji w mojej karierze. To nie była zmiana butów, a zmiana środowiska, w którym byłem wychowywany od małego i cały czas w nim przebywałem. Ważnym czynnikiem jest odświeżenie głowy i mentalności. Te elementy to połowa sukcesu, bo wszyscy jesteśmy na względnie wysokim poziomie i dysponujemy dobrym sprzętem. Dlatego to miało duże znaczenie.
Jak długo dojrzewałeś do tej decyzji?
– Pytania odnośnie zmiany barw klubowych pojawiały się dawno temu, nawet gdy byłem juniorem. Propozycje były, ale wcześniej nie brałem ich pod uwagę. W stu procentach koncentrowałem się na Toruniu. Z biegiem czasu zawodnik się kształtuje i dojrzewa. Później rozważa pomysły i możliwości wzbogacenia swojej kariery, udoskonalenia siebie, innego podejścia i motywacji. Czynników jest mnóstwo. Teraz chcę się skupić na sobie, a nie na mówieniu o całokształtach. To nie ma większego znaczenia. Toruń był i zawsze będzie w moim sercu. Ja chcę wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafię. Analizując wszystko i rozmawiając z różnymi ludźmi, nie tylko z branży żużlowej, doszedłem do wniosku, że zmiany czasami są wskazane. Oczywiście wszystko zweryfikują życie i tor, ale historycznie takie zmiany dobrze wpływają na sportowca. Tak wyszło. Na pewno nigdy tego nie planowałem. Myślałem, że w Toruniu zakończę swoją karierę sportową, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co się będzie działo wokół nas i w naszej głowie. Bylibyśmy za doskonali.
Kiedy zapadła klamka?
– To nie była łatwa decyzja, ale w ostatnim czasie coraz częściej o niej myślałem. Umówiliśmy się, że działamy na terminach. Nie jest sztuką jeździć i robić z siebie nie wiadomo kogo, grając przy tym w podbijanie stawki i ustawianie czegoś. Działaliśmy w krótkim, ściśle określonym czasie. Odwlekanie decyzji niczemu nie sprzyja. Sprawa nabrała pędu w ciągu jednego tygodnia. Ustaliliśmy, że podejmujemy pewne kroki, by to nas nie męczyło. Przeciąganie każdej decyzji powoduje dodatkowy stres i zarwane noce. Tego trzeba unikać. Po co robić sobie dodatkowe obciążenia...

Caly obszerny wywiad z Adrianem masz na stronie klubowej. Przeczytaj go z 10x jesli trzeba i przestan bredzic!

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

a co ma powiedziec
basz powazny i nie bredz jak myslisz ze miedzienki powie prawde co bylo i jak go wywali z klubu
ma chlop mozg i nie bedzie wywalal na swiatlo dzienne co bylo przyczyna

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Tak oczywiscie i sobie pogadal tak obszernie! To co mowi Miedzinski pokrywa sie z tym co Ci napisalem duzo wczesniej...to juz nie zbieg okolicznosci tylko FAKT, ktorego nie potrafisz przyjac do wiadomosci, bo nie zgadza sie z Twoja teoria, ktora wymysliles sobie, nim cokolwiek w tej sprawie wyszlo na jaw. Powtorze jeszcze raz : PRZESTAN BREDZIC i odwal sie od klubu!

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

sam nie wybielaj tej kompemoktacji
zrobili z niego glupca.
fratczak az zbladl jak dostal pytanei na konferencji i wku.. dostal
to sa fakty a nie mity twoje.
wywlili go i tyle
a miedzinksi glupi nei jest i mostow nei plai jak inni zuzlowcy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.