Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Speed Car Motor Lublin odkrył karty! Znamy pełną kadrę beniaminka Nice 1.LŻ

Po dobrym sezonie w 2. lidze żużlowej i awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, właściciele Speed Car Motoru Lublin rozpoczęli kompletowanie składu do przyszłorocznych rozgrywek. W poniedziałek poznaliśmy pełny skład lubelskiej drużyny.

przeczytaj cały artykuł

taka prawda

Obyś był prorokiem. Uważam, że brak prawdziwego lidera może być głównym mankamentem. Na wyjazdach podejrzewam konkretne bencki. Chyba nikt awansując do I ligi, nie dokonał tak słabych wzmocnień, bo Pavlica przemilczmy, a Nilsson, d..... nie urywa. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мυrgraвιa

Tak uważam Wy macie skład z zeszłego sezon My tez no doszedł Master Lamparty .Wszystko zalezy jak kto przepracuje zime i trafi w silnik .Analizuje własnie składy wszystkich klubów to Kraków najsłabszy .Takie jest moje zdanie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
taka prawda

Przyznam się szczerze, że bardziej pasuje mi Wasz skład, owszem u nas wszyscy zostali, ale wzmocnień brak, a to półka wyżej. Kłuję w oczy brak lidera.

| Odpowiedz
blokuj
мυrgraвιa

Zobaczymy co Witek ukręci Miski Kościuchy tez łba nie urywa:)U nas tez brak lidera ale jak znam zycie Anreas sie odbuduje tak jak Dawid 3 lata temu.Lublin to takie magiczne miejsce:)

| Odpowiedz
blokuj
taka prawda

Nie jestem jego fanem, bardzo kontrowersyjna osoba, ale go szanuję, za szczerość. Od dwóch sezonów bez spektakularnych osiągnięć, ale na zapleczu Ekstraligi radzą sobie bardzo dobrze. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.