Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia nie będzie żałować. Kurtz to materiał na mistrza świata?

Fogo Unia zdecydowała się na zakontraktowanie Brady'ego Kurtza i odważnie chce wystawiać go w składzie. - Moim zdaniem to żadne ryzyko. Brady już w poprzednim sezonie pokazał, na co go stać, a teraz będzie rósł w siłę - mówi Wojciech Dankiewicz.

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Tak inwestycja na lata Panie Dankiewicz.Oprócz Kurtza także Trofimow, a własnych juniorów, wychowanków na "wygnanie" do innych Klubów. Dojdzie do tego co ongiś z braćmi Pawlickimi. Tylko trzymać taki kurs dalej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Nie wszyscy ze szkółki np.Barcelony grają później w jej pierwszym składzie.
Dlaczego Cyfer jeździ w Pile?
Resztę żółci przemilczę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Nie wiem.A my kiedy?
Brady będzie jako junior?
W jaki sposób zahamuje naszych młodzików?
Wiktor od kilku lat mieszka u nas i trenuje więc nie bardzo trafione.
Co z tym Cyferem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-Stan-

Jadąc pod 8 pojedzie biegi w których, może jechać junior.Widzisz, na razie w Gorzowie nikt Ukraińca czy Rosjanina nie zamieniał na Polaka. Ja wiem, że władze polskie na stadionie Leszna były przyjmowane przypadkowo nic z tego nie korzystając.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Syki

Zastanawiałeś się dlaczego właśnie Unia zainwestowała w Kurtza? Ja widzę to w ten sposób, że każdy w Lesznie tęskni i marzy o drugim Adamsie i Kurtz jest właśnie taką próbą spełnienia marzeń. Uważam również, że inwestycja w Kurtza niczym nie różni się od inwestycji Stali w Sundstroema czy Ljunga, poza tym że Kurtz jest zdecydowanie bardziej perspektywicznym zawodnikiem niż Szwedzi.
Jeśli chodzi o Trofimowa to on akurat wraz z ojcem zgłosił się do Unii i tylko kompletni idioci mogliby taki talent odrzucić.
Brady nie pojedzie pod 8 bo nie mamy nawet tylu seniorów, najpewniej wyląduje w parze z Hampelem więc zamieniliśmy go za Kildemanda, myślę że wyrzucenie Duńczyka ujmy Unii nie przynosi.
I uprzedzę kolajne zarzuty o Zengiego, każdy w Lesznie chciał go zatrzymać ale Grzegorz nie chciał więcej jeździć jako doparowy i dlatego odszedł do Falubazu. Z tego samego powodu do Unii nie wrócił Przemek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
viva UL

Po czym wywróżyłeś że pod 8?
Twoje klątwy mogą działać odwrotnie bo jak Brady nie podoła pojedzie Smyk albo Domin.
Na reszte już masz odpisane-kolega mnie wyręczył.
Teoria spiskowa,że Duda został zaproszony do Klubu w zw.z podpisem dla Wiktora godna filmu.
P.S.CO Z ODPOWIEDZIĄ dot.CYFERA?
DLACZEGO NIR JEŹDZI U WAS?

| Odpowiedz
blokuj
Donio

Oczywiście, że taki kurs będziemy trzymać gdyż dzięki temu inni mają czym jechać. Tylko być dumnym. Brawo KSUL.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.