Wątek dotyczący artykułu

Lewandowski przeszedł metamorfozę. Możesz nie poznać go na ulicy!

Robert Lewandowski jakiego jeszcze nie znaliście. Napastnik zdecydował się na pofarbowanie włosów, i wygląda teraz zupełnie inaczej.

przeczytaj cały artykuł

belamruu

Prawda jest taka, że teraz wszyscy dzielą się tym w jaki sposób żyją wstawiając zdjęcia w mediach społecznościowych. Wstawiamy zdjęcia z wakacji, różnych wyjazdów, sylwestra, wypadów ze znajomymi czy zdjęcia nowych fryzur właśnie lub innych metamorfoz w swoim wyglądzie. To że Lewandowski jest ze światowego topu piłkarzy to zawsze będzie to odbierane jako "gwiazdorzenie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
belamruu

Chciał coś zmienić i zmienił. Chyba najważniejsze jest to czy jemu się podoba, a nie co sądzisz o tym ty i cała reszta świata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LEGION STAL

Skoro wrzucil to do sieci to chyba nei liczyl na same ohy i ahy ....mam mowic , ze jest fajna fryzura bo lewy sobie ja zrobil??? lubie Lewego , ale w tej fryzurze wyglada tak jak napisalem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
belamruu

A czy ja coś takiego powiedziałam? Napisałam, że wszystko co zrobi Lewy ma być wychwalane przez każdego pod niebiosa? Ludzie są podzieleni w tym temacie, ale zawsze się tacy znajdą co będą go za wszystko krytykować z zazdrości , to że ty nie robisz tego tego powodu to dobrze, ale jest coś złego w tym, że chciał się podzielić tym ze swoimi fanami? musi być aktywny w mediach społecznościowych. To też jest część jego pracy jakby nie było. Poza tym nie wiemy jak jest naprawdę i czy jak napisał już ktoś może to być tylko zakład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.