Wątek dotyczący artykułu

Szalone pieniądze w drugiej lidze. Gollob podaje stawki. Sam nie chciał w tym uczestniczyć

Władysław Gollob podaje konkretne stawki, które mieli oferować zawodnikom działacze innych klubów drugoligowych. On sam nie zamierzał tego robić. Przed zespołem stawia jednak w dalszym ciągu jasny cel.

przeczytaj cały artykuł


enter

a ile zarabiali twoi synowie za 6 minut na motocyklu?Temu człowiekowi coś się stało w głowę,halo,to nie komuna,socjalistyczny PRL,gdzie jeździło sie z zamiłowania,amatorsko.Ile kosztuje gotowy silnik,osprzęt,rama,mechanik,itd?Tylko jak Tomek kasował ponad 2 mln za sezon plus sponsorzy,to było dobrze.teraz zawodnik ma jechac na trzonku od miotły,bo zarabia za duzo,bo az 1500zł za punkt.
A z czego ma sie utrzymac jesienią i zimę?obiady u brata Aleberta?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Neros

dokładnie, Tomek był schapany na kase jak świnia. Nie śmieję się z jego nieszczęścia, ale nawet jego zachłanność go nie zabezpieczyła, bo jak widać ani nie odłożył milionów, ani się odpowiednio i z głową nie ubezpieczył skoro muszą żebrać i robić zbiórki na jego rehabilitację. A Władek to dla mnie zwykły hipokryta i kanalia, chciałby żeby każdy jeździł u niego za darmo, a on sam najlepiej brałby za wszysytko zaporowe sumy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
znawca_tematu

A ile brał w zeszłym sezonie Jacek na stanowisku trenera, chociaż tej roli w ogóle nie pełnił ze wzgledu na chorobę (alkoholową) ? Nawet na turnieju juniorskim znajdował się w parkingu pod wpływem alkoholu i nie zgodził się na badanie alkomatem (bo wynik był oczywisty).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.