Wątek dotyczący artykułu

Szalone pieniądze w drugiej lidze. Gollob podaje stawki. Sam nie chciał w tym uczestniczyć

Władysław Gollob podaje konkretne stawki, które mieli oferować zawodnikom działacze innych klubów drugoligowych. On sam nie zamierzał tego robić. Przed zespołem stawia jednak w dalszym ciągu jasny cel.

przeczytaj cały artykuł

zibo180

Jak długi będą spłacone to nikt Polonii Bydgoszcz nie podskoczy z tych pieniędzy co miasto daje.Na pewno w 2 lidze najbogatsi będą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Rysio-z-Klanu

Oczywiście,że Władek wtedy odda Polonię,bo taki jest plan.Spłacić zadłużenie i oddać/sprzedać klub.Proste jak budowa cepa,nieprawdaż?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

I tu po raz kolejny trafiłeś kulą w płot:) Otóż w kolejce do przejęcia klubu właśnie czeka m.in Sawarski wraz z BTŻ.Mogłeś sam nabyć klub za tysiąć dwieście złotych,a jednak tego nie zrobiłeś:))) Za ile Władek sprzed Polonię nie wiem,ale możesz się z nim skontaktować w tej sprawie pod nr telefonu 52-583-00-30.Dziękuję za uwagę i proponuję nie wypowiadać się za bardzo o sprawach o których nie ma się pojęcia.LEPIEJ WYCHODZI CI HEJTOWANIE:))Pozdrawiam:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Penhal

My od 8 lat mamy makietę jak stadion będzie wyglądał.Powiem fajnie.Obiecywane mamy to zawsze przed wyborami ,no i czekamy.
Na marginesie słabo orientujesz się w tematach bydgoskich.Ale mniejsza z tym masz prawo po swojemu widzieć.Jedna prośba skończ z bajkami o AJ jak nie znasz dokładnie sprawy.Rysiek ,ja wiele razy staraliśmy się na forum wyjaśnić.Zwyczajnie więcej się nie chce.
Na marginesie AJ jak został pominięty i Prezydent powiedział jak wyglądały rozmowy z Andreasem .Andreas powiedział że wszystko opinii publicznej przedstawi jak wyglądały rozmowy. Ja niestety nie doczekałem się żadnego Andreasa sprostowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
slaw...

Teraz ma być inaczej? Nie sądzę.
Juz jest inaczej,nie twierdze,ze zjawiskowo,ale inaczej. Wladek splaca dlugi narobione przez kogos,nie przez wlasny klan i gdyby nie koszmarny Wypadek Tomka prawdopodobnie juz teraz znalibysmy przyszlego wlasciciela klubu.Do czego obecna polityka Wlodzimierza doprowadzi i co tak naprawde kombinuje Bruski? tego nikt nie wie a prezentowane tutaj opinie odnosnie terazniejszosci i przyszlosci klubu to zwykle gdybanie (dociekać, domyślać się, głowić się, przeczuwać, przewidywać, przypuszczać, snuć domysły, spekulować, strzelać, zachodzić w głowę, zgadywać, deliberować, domniemywać, dumać, filozofować, roztrząsać, rozważać, snuć rozważania, teoretyzować, zagłębiać się w rozważaniach ) Mysle jednak,ze Rysio z nas wszystkich tutaj,ma najlepsze rozeznanie jezeli chodzi o klub pt. Polonia Bydgoszcz i warto przyznac mu racje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
slaw...

Nie widze braku szacunku w waszej wymianie zdan,troszke uszczypliwosci z kazdej strony i to wszystko.Rysio naprawde wie co mowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Nyctereutes

To, że nie przejął klubu, to nie znaczy, że nie ma prawa krytykować właściciela. Ty też miałeś wiele szans na zostanie posłem, ale tego nie zrobiłeś, a teraz tylko "hejtujesz" PiS/PO/SLD/Kukiza (zajebista obrona na wypadek, gdy ktoś mi wytyka błędy). Ale do rzeczy - największy pozytyw to taki, że większość zadłużenia została spłacona. To jest plus, nawet sam jestem zaskoczony. Tak samo młoda kadra, wszyscy zawodnicy urodzeni w 1990 roku lub po. Polonia będzie skazana na jazdę w najniższej lidze jeszcze przez co najmniej 2-3 lata, więc ten czas wykorzystałbym na szukanie talentów, jak to teraz zrobił Władek. Na moje oko potrzeba jeszcze lepszej szkółki, zachęcenia młodych chłopaków do jazdy, zapewnienie im sprzętu i mechaników, bo na razie Polonia to oczywiście kilkunastu młodych i anonimowych chłopaków, ale pozbieranych z całej Europy od Łotwy, poprzez Danię i Słowację, aż po Słowenię. Istna wieża Babel. Potrzeba więc kogoś z kim kibice mogliby się utożsamiać, zwłaszcza w tej 2 lidze (dlatego dobrze, że w kadrze są Oskar, Curyło i Adamczak, a nie zaciąg). To może zaprocentować w przyszłości, ale na razie trzeba zacisnąć zęby i być z klubem w tych złych chwilach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.