Wątek dotyczący artykułu

Były uczestnik cyklu Grand Prix w Polonii Piła

Chris Harris podpisał we wtorkowy wieczór kontrakt z Polonią Piła. Były uczestnik cyklu Grand Prix to czwarty obcokrajowiec w zespole z Wielkopolski.

przeczytaj cały artykuł

rychu1979r

Witam fanów POLONII PIŁA. Według mnie NICE 1 Liga ŻUŻLOWA będzie bardzo wyrównana. Faworytem jest według mnie ROW, 2 miejsce dla WYBRZEŻA, 3 ŁÓDŹ, 4 MOTOR(czarny koń rozgrywek), 5 POLONIA PIŁA, 6 WANDA, 7 ŁOTWA, 8 START. Jeżeli chodzi o skład Polonii to według mnie jest on ciut słabszy. Liderem powinien być Okoniewski (jedyny dający gwarancję 10pkt. w meczu) Pozostali zawodnicy (seniorzy ) są wielką niewiadomą. Najbardziej boję się o Gapińskiego (wyjazdy), Cyfer młody mam nadzieję na progres z jego strony. Obcokrajowcy to jedna wielka niewiadoma (każdy może przywieść 0 jak i 15pkt), mam nadzieję że Jorgensen będzie objawieniem sezonu . Fajnie że w końcu mamy swoich juniorów (niech objeżdżają się w rozgrywkach młodzieżowych).Powodzenia POLONIA a kibicom życzę wielkich emocji sportowych. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marco Polonia

Do składu trzeba by wypożyczyć bardziej objeżdżonego juniora, słychać coś o kierunku Gorzowskim,jednak mam obawy po tym sezonie.Skład jest faktycznie wielką niewiadomą,jednak po składach innych drużyn widzę Polonię na miejscu 5-6 na wyższe raczej nie ma szans.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rychu1979r

Przecież zaznaczyłem że to czarny koń rozgrywek.
1. Jonsson (w 1 lidze około 10 pkt na mecz)
2.Miesiąc (według mnie najsłabsze ogniwo 4 pkt u siebie 0 na wyjazdach)
3 Lampart ( u siebie ponad 10pkt na wyjeździe od 6-10pkt)
4 Lambert (zawodnik młody ale bardzo perspektywiczny stać go na 2 cyfrowe wyniki)
5 Masters ( ponad 10pkt w każdym meczu)
6 Pieroń ( u siebie 2pkt na wyjeździe 0)
7 Lampart (może być objawieniem 1 ligi przy pięciu startach około 10pkt
To są tylko moje analizy

| Odpowiedz
blokuj
blaugranczyk

nie przekonuje mnie ten skład Lublina, sezon wszystko zweryfikuje, analogicznie w Pile też mogą obcokrajowcy odpalić i mogą do 4 wejść

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.