Wątek dotyczący artykułu

Blamaż Czarnych przed własną publicznością!

W przedostatnim meczu 7. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Trefl Sopot wysoko pokonał na wyjeździe Czarnych Słupsk 88:51. Gospodarze w drugiej i czwartej kwarcie zdobyli ledwo po pięć punktów.

przeczytaj cały artykuł

Szkodniq

Gdzie Ci szydercy co szydzili z cyrku Pyszniaka przez ostatnie 3 sezony??? Zrobiliście sobie ligę dla bogatych, to teraz jak się w Słupsku pieniążki skończyły, podzielcie los Siarki i Polfarmexu. Tylko ,,CYRK PYSZNIAKA,, nie przegrywał u siebie roznica tyłu pkt. Ze sredniakami, bo niewatpliwie Trefl nie należy narazie do najmocniejszych ekip.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.