Wątek dotyczący artykułu

TŻ Ostrovia jeszcze w tym roku zorganizuje dwie prezentacje drużyny

Wzorem poprzedniego roku, TŻ Ostrovia zorganizuje dwie prezentacje swojej drużyny. Jedną dla sponsorów i partnerów biznesowych, a drugą dla kibiców. Ostrowscy fani już w grudniu zobaczą drużynę na sezon 2018.

przeczytaj cały artykuł

hmm

w rosji jest fabryka trolli internetowych. oni tutaj są ich Polskim odpowiednikiem. Co najlepsze taki tomasz z rowu zwany teraz rów rów Rybnik , twierdzi ,że jest PREZESEM i do tego pobożnym katolikiem , który chodzi co niedziele do kościoła.. cóż za ironia co nie.. Mimo wszystko lubię ich.. są przykładem na to jak niektórzy mają w życiu prze.. ne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bottrop

to twój kolega Brajan Stolec który tutaj funkcjonuje jako hmm i jego narzeczony amon podkręcają atmosferę trollując w rybnickich , bydgoskich , lubelskich i gdańskich wątkach . Dlatego cała Polska na Was pluje i to się nie zmieni dopóki tych dwóch pasożytów stąd nie zniknie .

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

jesteście z fabryki trolli. wy to san umysłu.. piszę o internetowych trollach z Rybnika , których jest tu bardzo dużo a ty jesteś jednym z nich ! Tak więc na dobranoc weź pigułkę i spać. "podkręcają atmosferę trollując w rybnickich , bydgoskich , lubelskich i gdańskich" haha Bydgoskich ? Gdańskich ? aaaaaaaaahahaha DOBRE!!! Skopiuj i wklej. Druga sprawa , to mój awatar.. i tekst w nim zawarty.. "Nie wiem dlaczego ludzie się wściekają , kiedy traktuję ich w taki sam sposób , w jaki oni taktują mnie" !!

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

W wątkach gdańskich i bydgoskich króluje twój chłopak amon , ty specjalizujesz się w Rybniku i Lublinie , tak jak w małżeństwie role macie podzielone . Ale to nie ma znaczenia, ważne żebyście byli szczęśliwi i amon nie był zazdrosny o twoje codzienne wizyty u Mirka .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

a teraz podaj link , gdzie tak napisałem... albo weź pigułkę i się więcej nie pogrążaj frustracie i dewiancie

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

nie mam czasu na szukanie linków , to było tydzień temu i ty wiesz najlepiej że piszę prawdę . Chwaliłeś się , że amon ci się oświadczył w Werandzie i że Mirek będzie twoim świadkiem na waszym ślubie .

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Wiem że jesteś błazen , ale to nie zmienia faktu że ja piszę prawdę a ty jak zwykle łżesz . Nie moja sprawa , oby się wam w życiu ułożyło , tylko mam nadzieję , że nie będziecie się starali o adoptowanie dzieci bo to już śmierdzący temat .

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Czyli jesteś błazen. Nidy nic takie pisałem. Miałeś okazję się wykazać i to zrobiłeś. Jak zwykle kompromitacja. ALe tak to jest z trollami i dewiantami. Tak więc weź pigułke tęczowy trollu i nara

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Wykazac to sie bedziesz musial ty podczas nocy poslubnej z amonem. Nie zapomnij sie zabezpieczyc zeby nie bylo wpadki , dla pewnosci najlepiej tylko oral ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hmm

Ale czy ja atakuje rodzine? Obrazilem ich? Jedyna osoba ,ktora jest obrazana to ty sam a co najlepsze ,to sam siebie obrazasz i pograzasz .

| Odpowiedz
blokuj
Bottrop

Czyli w ostrowku nazywanie swoich rodzicow starymi to norma ? Faktycznie teraz dopiero zrozumialem z jaka patologia mam do czynienia . Bez odbioru ulomny czlowieku , musiales miec bardzo ciezkie zycie skoro twoi rodzice to dla ciebie starzy. Jedyne co mi pozostaje to wspolczuc .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hmm

Skoro zgłosiłeś , to napiszę jeszcze raz..

"starzy
potocznie (zwłaszcza w gwarze młodzieżowej) o rodzicach "

"Język potoczny – forma posługiwania się językiem służąca bezpośredniej komunikacji międzyludzkiej i przeważnie niezapisywana."
"Językiem potocznym rozmawiają zarówno robotnicy jak i intelektualiści, artyści, naukowcy itd. "

Ale dla ciebie to obraźliwe aaaaaaaaaaahahahahah NO CÓŻ.. to mówi wszystko o tobie

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Ja grunt trace ahaha leje na ciebie jak to robia na codzien twoi teczowi chlopacy. Ale ty to lubisz,wiec zagadujesz do mnie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.