Wątek dotyczący artykułu

"Marca": Polska przechytrzyła Hiszpanię. Wykorzystała lukę w przepisach

Już 1 grudnia odbędzie się losowanie grup mistrzostw świata w Rosji. Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski znajduje się w pierwszym koszyku. Hiszpanie doskonale wiedzą, dlaczego tak się stało.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Robert Kanski

TROLLU! A zdrajcy z 2015 roku? W Parlamencie Europejskim na specjalnej konferencji(!) "donosili" wtedy: Czarnecki; Ziobro; ojciec Dyrektor; Zybertowicz; Wildstein; Gargas; Karnowski; Ziemkiewicz; Kempa; Kruk; Pospieszalski; Krasnodębski i.... tak, tak - pan obecny prezydent - DUDA!
Dla sklerotyków - wszystko jest utrwalone na Youtube.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stone Micky

Trollu!!! Swietnie, ze masz pamiec! Ale to, ze tamci zrobili to 2015r nie usprawiedliwia tych z 2017. Sa zdrajcami i o tym Narod KONIECZNIE MUSI WIEDZIEC. Twoj komentarz, to proba obrony zdrajcow z PO. Nie! Nie ma zadnego tlumaczenia. Zrob liste tych z 2015, przypomnij dlaczego i w jakiej sprawie to zrobili i opublikuj do wiadomosci wszystkich. Ale nie atakuj ludzi i ich nie pomawiaj, za to, ze pisza PRAWDZIWA informacje!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.