Dyskusja

Tomasz Adamek: Chciałbym stoczyć jeszcze jedną dużą walkę (WIDEO)

[b]Podczas gali w Częstochowie Tomasz Adamek odniósł 52. zwycięstwo w karierze. Pokonał na punkty (97:93, 96:94, 96:94) Freda Kassiego.[/b] "Góral" przyznał, że pochodzący z Kamerunu Kassi był jednym z najbardziej niewygodnych rywali w jego karierze. - Jakiś niedosyt jest, mogłem lepiej wypaść. Robiłem, co mogłem. Walczysz, jak ci pozwala przeciwnik. Gus Curren (trener Adamka - przyp. red.) mówił: "Bij po dole, uderzaj w dół, bo go osłabisz, jeśli na górę nie idzie trafiać". Kombinowałem, jak mogłem. Jeżeli nie byłbym w formie, to pewnie bym przegrał - mówił 40-letni pięściarz. Adamek nie chciał jednoznacznie mówić o przyszłości, choć wspomniał, że marzy o jeszcze jednej wielkiej walce. - Zobaczymy, jakieś pokusy będą. Muszę porozmawiać z żoną. Na pewno przyjdzie znów głód walki. 1 grudnia kończę 41 lat. Chciałbym jeszcze stoczyć dużą walkę na koniec kariery. Czy o pas mistrzowski? Każdy ma marzenie, po to walczy w ringu, żeby dostać jeszcze jedną taką szansę. Trzeba siąść zobaczyć, czy wracać, czy nie wracać - dodał.

obejrzyj wideo

LFC93

Jeden z najlepszych bokserów w historii Polski, ale gdzie mu teraz do walki o mistrzostwo świata? Przecież to nie ten poziom, może kiedyś, jak był w formie, kiedy bił Areolle, to ok. Mógł wtedy wygrać np. z Powietkinem, ale już braćmi Kliczko, nie miał szans. Z kim on się chce bić, pasy mają Joshua i bodaj Wilder, może z tym drugim miałby szansę w najlepszym momencie kariery, ale teraz? Dajcie spokój, o Joshua nawet nie wspominam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.