Wątek dotyczący artykułu

Walcząca Stal nie dała rady. Blok Almeidy na wagę zwycięstwa Anwilu!

W jedynym niedzielnym meczu 8. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Anwil Włocławek po emocjonującym spotkaniu pokonał BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 78:76.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Staram się nie komentować "gwizdających", ale nie sposób przejść obojętnie wobec dzisiejszego cyrku! Nie wiem jak Stal miałaby dzisiaj grać, aby ten mecz wygrać - chyba na poziomie final four Euroligi. Tak pchanej drużyny do zwycięstwa przez "sprawiedliwych" dawno nie widziałem, pchali, pchali i swój cel osiągnęli - żenada! Dzisiejszy mecz pokazał, że z mocniejszymi zespołami Anwilowi nie będzie już tak łatwo i przyjemnie jak ze słabeuszami czy średniakami. Brawo Stal za walkę do samego końca, było bardzo blisko, ale w dniu dzisiejszym zwycięstwo z wiadomych powodów było po prostu niemożliwe!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie obraź się "ryba", ale nie zgadzam się z Tobą, że drugą połowę sędziowali "pod" Stal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

Obejzyj sobie jeszcze raz mecz to zobaczysz ze sedziowie mylili sie w Obie strony.... Napewno sedziowali zle... A co do anwilu I two jego stwierdzenia ze z silniejszymi bedzie sie meczyl to pamietaj ze stelmet I rose tez pokonalismy a asseco wygralo z ostrowem... Mecz byl ciezki I sedziowanie bylo slabe ale w obie strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
pawka

Niestety ale muszę przyznać rację Mareckiemu. Szczególnie w pierwszej kwarcie gwizdanie było pod Anwil i pod publiczkę, a w drugiej wcale nie było lepiej oprócz tego że wreszcie widziano faule na Stalówce. Najbardziej wymowny był moment gdy Leon wkozłował sobie w nogę i wszyscy już wiedzieli że piłka jest dla Stali, ale publika zagwizdała i sędziowie po chwili zadecydowali odwrotnie. TV pokazała dokładnie. Jesteś nieobiektywny, ale to zrozumiałe. Jak byłeś na meczu to w TV nie widziałeś. Jak oglądałeś TV to Ci się dziwię że tak piszesz. Mecz pokazał że ANWIL nie taki mocny jak by się wydawało mimo ze gał u siebie przy pełnej hali i wuwuzelach. Stali szacunek że nie poddali się w tej złożonej sytuacji i lepiej znieśli to beznadziejne gwizdanie niż włocławianie, którzy zupełnie nie mogli tego przyjąć na klatę. Szkoda że mecz nie skończył się po dogrywce bo niezależnie kto by ją wygrał byłoby sprawiedliwiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Marecki CS

Wierz mi, oglądałem mecz bardzo uważnie i jeżeli były pomyłki w obie strony to jedynie w pewnym okresie drugiej połowy, po czym był powrót do tego co było. Pierwsze dwie kwarty to był jakiś "żart", szczególnie początek meczu, dzięki czemu Anwil wypracował sobie przewagę i po kolejnych - powiedzmy błedach - tą przewagę powiększył do 17 punktów na półmetku. Owszem, w pierwszej połowie Stal nie zachwyciła, co nie zmienia faktu, że wynik już w tym momencie był wypaczony przez "gwiazdorów", więc mogli być po prostu sfrustrowani!
A co do gry Anwilu przeciwko mocniejszym zespołom, to nigdzie nie napisałem, że się będzie z nimi męczył, więc nie przeinaczaj moich słów, bo męczarni w ogólę nie miałem na myśli. Mieć trudniej a męczyć się, to zupełnie coś innego! Inna sprawa - i tu masz rację - wszystko w tej lidze jest możliwe!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
3cytryny

Ze Stelmetem jeszcze nie graliście w lidze . Poczekajcie bo balonik nadymany do maksimum a 6 meczy graliście u siebie, nikt nie ma takiego terminarza! Ale Prezesuńcio wchodził w .... Widomowi i Romańskiemu to ma. A Almeida będzie największym problemem który rozwali drużynę. Zegar tyka ...