Wątek dotyczący artykułu

Katalończycy drwią z Realu Madryt. Paulinho zawstydza gwiazdy

To brzmi nieprawdopodobnie. Wyśmiewany letni transfer Barcelony - Paulinho ma tyle samo bramek co słynne trio Realu Madryt BBC. To katastrofa Królewskich.

przeczytaj cały artykuł


Bob Shakalaka

Jest mały problemik w Valencii, oni tam mają ciut za szczupłą kadrę żeby wymiatać tak cały sezon. Przykład? W zeszłym roku na pełnej k...wie sezon rozpoczęła Sevilla pod wodzą Sampaoliego, wymiatali strasznie, ganiali do upadłego i strzelali masę goli. Później krok po kroku stopniowo gaśli a końcówkę kończyli już na "oparach".
Marcelino wprawdzie to nie taki wariat jak Sampaoli i już próbuje rotować składem, ale sezon jest naprawdę długi. To maraton i do tej pory nikt sprintem go nie dał rady przebyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Inny przykład... Leicester... Zupełny brak rotacji, mieli puchnąć od października i... mecz po meczu zadziwiali świat, aż do ostatecznego wyniku w postaci mistrzostwa Anglii.
Kibice lubią takie historie i podejrzewam, że wiele osób będzie wspierać kopciuszka przy wielkich... Odkurzonego, ale jednak kopciuszka.
Dla mnie, jako wieloletniego sympatyka "Nietoperzy", to piękna historia, która nie musi się wcale szybko skończyć. Zresztą Valencia co roku stawia mocny opór zarówno Barcelonie jak i Realowi (potknięcia w pucharze króla nie liczę)... Boisko wszystko zweryfikuje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.