Wątek dotyczący artykułu

Władysław Gollob: Najlepiej, żebym wstęp zrobił darmowy. Regulamin? Można się nim podetrzeć (wywiad)

Władysław Gollob bez ogródek ocenia obecną sytuację w polskim żużlu. - To wszystko zmierza w fatalnym kierunku. Filozofia uprawiania tego sportu zmienia się na gorsze - twierdzi. Dodaje też, że rozczarowała go postawa Marcina Jędrzejewskiego.

przeczytaj cały artykuł

eXpErT

Jak zwykle żadnych wniosków. Rozumiem, że teraz każdy kto odejdzie z klubu będzie zmieszanym z błotem "bankomatem". Szkoda, że Władek nie krytykował Oskara, kiedy pojawiła się "mityczna" oferta z Łodzi. Wówczas mówił:

Rozwinął się sportowo przez ostatnie dwa lata w Polonii i bardzo by nam się tu przydał. Ale... to będzie jego wybór. Jestem zaprzyjaźniony z prezesem Orła i pretensji nie będzie. Każdy sam wybiera swoją drogę, a my działamy dalej - skomentował Władysław Gollob.

Wypada jeszcze tylko pogratulować kolejnej wizji cen biletów. Nie jest tajemnicą, że cena wejściówki powinna być dopasowana do siły sportowej i infrastruktury klubu. W Bydgoszczy ceny od lat na podobnym poziomie tylko skład i stadion coraz gorszy. Matematyka się kłania panie Prezesie. Lepiej mieć bilety po 25zł i 1500 osób na stadionie czy też po 15zł i 3000 kibiców?! Nie wiem jak liczy Gollob, ale mi wychodzą lepsze zyski z tańszych biletów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GKS Polonia

Otóż to. W pamietnym sezonie 2004 wszystkie bilety byly po 15 zl. NIe bylo ulgowych. Kto chcial ten przyszedl, jak chcial placil za towarzyszke, dzieci. Zasady byly proste. Na dawny sektor A - 20 zl, TRYBUNA GLOWNA - łola boga.. cale 30 zl... a dzis... 75??? za co??? Wladek krytykuje ludzi, ktorzy klub zrujnowali, ale to oni ustawili takie porąbane ceny, majac za nic kibicow i to tych kibicow odstrasza, ze jakiekolwiek wladze bylyby w Polonii, to one maja zawsze za nic kibicow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.