Wątek dotyczący artykułu

Władysław Gollob: Najlepiej, żebym wstęp zrobił darmowy. Regulamin? Można się nim podetrzeć (wywiad)

Władysław Gollob bez ogródek ocenia obecną sytuację w polskim żużlu. - To wszystko zmierza w fatalnym kierunku. Filozofia uprawiania tego sportu zmienia się na gorsze - twierdzi. Dodaje też, że rozczarowała go postawa Marcina Jędrzejewskiego.

przeczytaj cały artykuł

bydziaj

Jeszcze z 2-3 wywiady Pana Władysława i nawet najbardziej zatwardziali jego zwolennicy zamiast budować linię obrony będą zmuszeni spuścić jednak honorowo kurtynę milczenia. Panie menadżerze ,prezesie i trenerze w jednym co ma oznaczać taki tekst : " Najlepiej, żeby wstęp był za darmo. A na dodatek oczywiście piwo i kiełbaska jako prezent. A może jeszcze lepiej, żebym dopłacił do ich przyjścia na stadion. " ??? Jakich ICH ?? Tak się nazywa szacunek do kibiców ? ICH. A może odpowie mi Pan gdzie jest te parę kółek na motocyklu żużlowym dla posiadaczy karnetów na sezon 2017 ? Jak trzeba było za 2 stówy zakupić karnet na bardzo marne przedstawienie to "kibic" był mamiony i głaskany ,a teraz jest już "On,Ich,Ktoś,Jakiś itp." Otóż Panie prezesie oszukałeś mnie , słyszysz OSZUKAŁEŚ ! Jak właściciel sklepu mnie oszuka "promocją" , która w momencie gdy odejdę od kasy staje się fikcją i tylko "chłitem mankentingowym" więcej mnie w swoim sklepie nie zobaczy !!!! W związku z tym ,że dotyczy to MOJEJ Polonii byłem gotowy temu cwaniakowi przebaczyć ,ale jak słyszę że okradłem go z kiełbasek to podjąłem już decyzję !!!! :(((((((((((((((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (18|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz 1946

Pełna zgoda...
Papa przestał już nawet szanować tej garstki fanów którzy przychodzą na Sportową...
Szacunek się Władkowi należy ale już także... kapcie i kanapa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slaw...

Wladek takimi wypowiedziami gasi ostatnia zarowke na Sportowej,mam wrazenie.ze robi to z premedytacja w pelnym porozumieniu z Bruskim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Penhal

Witaj .A co złego powiedział? Że Marcin mając najlepszy numer tłuk punkty na juniorach? Ile meczy coś pokazał a zobacz w ilu zawiódł.Ma zrobić bilety po 5 zł? I Ty myślisz że więcej ludzi przyjdzie?To kibice sukcesu. Będzie wynik będą wracać.To samo sponsorzy którzy skutecznie zostali wygnani przez poprzedników.Oni mają wrócić teraz by spłacać długi po wesołej ekipie?
Popytajcie chłopaków po ile są bilety w innych ośrodkach np. Lublin,Rawicz,Gniezno,Opole jak byli w 2 lidze dalej kibice innych miast podajcie ceny.
Władek ma zrobić po 5 zł.
To że facet starszy to żyje w PRL-u? On na sporcie stracił zęby.I spojrzenie ma całkiem całkiem.Myślicie że jakby Gzella,Ostromecko ,Gotowski,Sawarski nie uciekli z tego bagna to Władek nie miałby łatwiej? Ale sponsorów chętnych nie ma..Ci ludzie nie będą dawać na czyjeś zabawy.Jak będzie czysto i robił się wynik to wrócą.
Pamiętamy złote czasy komplety na trybunach a klub na prąd i wodę nie miał.A i zawodnicy swojego nie dostawali? Tylko siatka działaczy wychodziła na plus.
Światło Sławku zgasi Bruski tylko trzeba go na następną kadencję wybrać . Tylko ślepiec tego nie widzi jak położył sport w mieście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Penhal

Jego wybór. Jednak tu to Władek ma rację klepał punkty na juniorach.Fakt kilka meczy mu wyszło. Ale jak trzeba było to raczej słabo to wyglądało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
JARASS

Tym bardziej nie powinno mu na nim zależeć.
Więc po co te jego słowa?
A przy okazji,czy on pożegnał kogoś odchodzącego z Polonii (na kim mu zależało) jak powinno się to zrobić?

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ty jesteś spoko gość.Ostatnio coś tam tłumaczyłem ale zapomniałeś.To są słowa Władka
Zawodnik ten doszedł do wniosku, że w Polonii dostatecznie się już wypromował i nie jest w stanie dłużej usiedzieć w klubie. Zapomniał tylko, że przyjąłem go kiedyś jako żużlowca kompletnie bez perspektyw i dałem bardzo dobre warunki. Nie tylko finansowe.
I ma całkowicie rację.Chcesz budować na kimś skład[choć wiadomo że Marcin pewnego progu już nie przeskoczy]I on Ci powie że odchodzi bo w Wandzie obiecali więcej?Kilku już takich było np. Emil Ja mu życzę jak najlepiej.tylko by nie musiał się do kaloryferów przypinać.Ale znam sponsora Wandy i pewnie mu pomoże.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Widzisz i tu wracamy do podstaw kontraktowania,czyli to czego Władek nie może zrozumieć.
W dzisiejszym sporcie nie ma już miejsca na sentymenty.
Ze względu choćby na swój wiek ,podchodzę do życia bardziej praktycznie.
Owszem,zapewne Jędrzejewski coś seniorowi zawdzięcza,ale....to jest jego praca i do niego należy wybór i trzeba to miast się obrażać ,zwyczajnie uszanować.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

No nie jesteś młody kibić.
Kiedyś już to przerabialiśmy. Zawodnik przytulił mocną kasę za podpis i tzw przygotowanie do sezonu.W zawodach[nie ligowych] złapał kontuzje.Stracił sezon.On nie zarobił tyle ile miał w kontrakcie,klub stracił bo korzyści nie miał.Były niesnaski zawodnik powiedział bay.
Jaką masz gwarancję że np. Greg [a pewnie coś przytulił] w pierwszym meczu kontuzja się odnowi i powie pas? On swoje dostał a co ma z tego klub?
I nie uważasz że podejście do tematu starszego Pana jest lepsze? Pracujesz zarabiasz.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

W przypadku Herbiego nie wiemy nawet,czy leczenie obecnej kontuzji nie sprawi ,że na początku sezonu będzie jeździł zachowawczo lub będzie całkowicie bez formy.Sponsor klubu z Rzeszowa w/g mnie sporo ryzykuje,ale on w przeciwieństwie do Władka nie ogląda każdej złotówki dwa razy.Problemem seniora jest to ,że nie dopuścił biznesu do współfinansowania i decydowania o klubie.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Zagrywka Rzeszowa bardzo ciekawa.
Może mieć plusy jak i minusy.

.Problemem seniora jest to ,że nie dopuścił biznesu do współfinansowania i decydowania o klubie.
Tak z tym zdaniem nie do końca się zgodzę.Moim zdaniem poparzeni ostatnimi cudami w klubie potencjalni sponsorzy wolą stać z boku.

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Biznes a ściślej jego pieniądze , Pan Władysław chętnie by dopuścił do klubu , problem polega na tym , że on nie dopuszcza nawet myśli że ktoś jeszcze może o czymś w klubie decydować . To jest człowiek z grupy tych , którzy wszystko zawsze wiedzą najlepiej , ponadto jego w tym przekonaniu utwierdziła udana kariera synów , którą sam wykreował . Pan Władek , wszystkich zawodników ocenia przez pryzmat podejścia do żużla swoich synów i zupełnie nie szanuje ich inności . W wielu sprawach ja się z nim zgadzam , szanuję jego wiedzę , jednak nie można zapominać że działa w konkretnym środowisku i trzeba pewne uwarunkowania przestrzegać , nawet wtedy , gdy się z nimi nie zgadza . Tak czy owak , wszystkiego dobrego życzę bydgoskiemu żużlowi .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Time vel Netto

Dzięki ,jeśli chodzi o środowisko , mój wpis jest mało precyzyjny. Chodziło mi o krajowy wymiar. Pan Władysław to trudny człowiek ale coś robi a to zawsze lepsze niż nic.

| Odpowiedz
blokuj
slaw...

Popytajcie chłopaków po ile są bilety w innych ośrodkach np. Lublin,Rawicz,Gniezno,Opole
Wypowiedz Wladka w strone resztki wiernych kibicow ma nieiele wspolnego z dobrym taktem i to jest ohydne,niesmaczne,wiesniackie,prostackie.Tylko tyle.Z sytuacji finansowej klubu zdaje sobie doskonale sprawe,jednak Wladkowe wypowiedzi wywoluja u mnie odruchy zwrotne.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ja tego tak Sławku nie widzę.Te kiełbaski np. były dla tych co w parkingu byli. Gościu bierze 4 niby dla kumpli [których nie ma] bo on kibic-działacz z innej sekcji? Byłem widziałem. A mój kolega wie o kim piszę.

| Odpowiedz
blokuj
fred

Jasiu o czym Wy w ogóle rozmawiacie? Prezes poważnego klubu żali się, że ktoś mu cztery kiełbaski wyniósł?, toż to żenada na poziomie piaskownicy. Miesza z błotem chłopaka który odchodzi bo chce się rozwijać?, wszystkim wolno zmieniać kluby tylko nie zawodnikom Polonii? O juniorze tak lekceważąco się wypowiada jak by w ogóle nie istniał? a to powinien być też jego wstyd bo nie nauczył go jeździć, o tym nie pomyślał? Całkiem niedawno prawie wszyscy z tego forum łącznie z Tobą jechali po Cieślaku, że zrobił sobie pośmiewisko ze swoich juniorów, teraz Władek pojechał po swoim i zmiana zdania? nic nie widziałeś niewłaściwego? Jasiu, przecież ten facet jest całkowicie oderwany od rzeczywistości. Jaki sponsor przyjdzie z kasą do klubu narażając się na wyśmiewanie i obelgi ze strony prezesa tego klubu, przecież on na każdym kroku pokazuje, że nie potrafi współżyć ze współpracownikami czy podległymi sobie ludźmi. Uwierz mi, dopóki w klubie będzie Władek, dopóty w Bydgoszczy nie będzie żużla na wysokim poziomie, przykre to ale prawdziwe. Ja Wam życzę jak najlepiej, ale patrzę na realia, a one nie są dla Was optymistyczne niestety. Powtarzasz zawsze, że lepiej wiesz od innych bo jesteś z Bydgoszczy, czyli blisko klubu, a nie pomyślałeś, ze z boku może widać lepiej? Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Penhal

Gdzie Ty widzisz mieszanie z błotem zawodnika? Chce się rozwijać? To ocenimy jego wyniki w nowym klubie.Zbyszek to nie chłopak na dorobku.Jest pewien próg. Jak mówią zadziałała kasa.[Jego prawo]
Z kiełbaskami? Jak na przedstawieniu drużyny było w parkingu ponad sto osób to było dla wszystkich obecnych a nie dla tylko jednego bo zapomniał najeść się w domu.Sitarek? Daj spokój .Na prawdę nie ma sensu rozmawiać.
Ja o Cieślaku? Zbyszek to że go nie lubię to nie znaczy że krytykuję.
Powtarzasz zawsze, że lepiej wiesz od innych bo jesteś z Bydgoszczy, czyli blisko klubu, a nie pomyślałeś, ze z boku może widać lepiej?Może i lepiej ale Zbyszek starasz się wierzyć choć w jedno słowo co do Ciebie mówię piszę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
eddy

Czesc Jasiu, juz teraz to sam nie wiem! Dotychczas bronilem, seniora G. za jego heroiczna walke z dlugami pozostawionymi przez poprzednikow , ale po przeczytani tego mam mieszane uczucia . Nie kwestionuje Twoich racji ze gosciu zjadl zeby na zuzlu ,ale mysle ze tutaj mamy do czynienia nie tylko ze zmeczeniem ..materialu , ale rowniez z faktem , ktory w kolarskim slangu nazywa sie:gubieniem kola ..za peletonem ! Pam Wladyslaw przy calym szacunku dla Niego ma swoje wiosenki na karku , a co za tym idzie i pewne nawyki , nijak sie maja do obecnej rzeczywistosci ,a ktorych juz sie nie pozbedzie , bo takie jest prawo natury ! Sposob w jaki prowadzi klub , moze byl dobry kiedys ,ale jesli marzymy o odbiciu sie Polonii z obecnego dna ,to i wiek nie starczy aby cos sie ruszylo ! Tu trzeba ..Swiezej Krwi ..Jasiu ..a wraz z nia..zastrzyku gotowki , a tejze pan Wladyslaw , ze swoim "trudnym ..charakterem" i kompletnym brakiem dyplomacji nie ..zalatwi !:)Pozdrowka.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Witaj. Jedną świeżą krew już przerabialiśmy[Zapomniałeś? efekty najlepiej widzi czuje Władek]Podobno miał być wielkim fachowcem od marketingu,a był od czegoś innego.
Chyba trzeba Ci przypomnieć o konkursie na stanowisko Prezesa? Wygrał ktoś inny jednak nie chciał jeść z ręki i był nim z 2 dni? Czepiamy się Władka że czasem coś chlapnie.To powinieneś poczytać co z Pana niedoszłego Prezesa zrobiła bydgoska .prasa?Drugi konkurs tzw świeża krew. człowiek całkowicie nie pasujący do miejsca.Wprowadza do klubu sponsora??Tak to się nazywało. O który w Polsce wiedzą wszystko [Składy] tylko nie włodarze klubu.Eddy temat rzeka najlepiej przy drinku.Nie ma takiej opcji by do klubu była dopuszczona świeża krew.A jak by się ktoś trafił np. jak ten w Rzeszowie to będzie miał tak miło jak ma Władek.Słowem wszystko pod górkę.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
gizolbydg

Ja się z Tobą nie zgodzę, bo uważam, że bilety powinny kosztować maks 10zł, zarobek to jedno, a teraz to nie to powinno być najważniejsze, bo przy takiej garstce kibiców to różnica niewielka. Na razie to jest jedyna szansa dla Golloba, żeby przyciągnąć ludzi na stadion. I jeśli chodzi o sponsorów to jednym z czynników może i są długi, ale jeśli nikt nie widzi reklam to po co za nie płacić?

| Odpowiedz
blokuj
gizolbydg

Ale czemu patrzysz na inne kluby? Przecież w wielu sportach jest tak, że bilety w obrębie jednej ligi są różne, liczy się poziom drużyny/renoma, a te czynniki raczej w ostatnim czasie Polonii nie sprzyjają. Mi chodzi o to, że czymś trzeba spróbować ściągnąć ludzi na stadion. A czy te ceny dają taką szanse? Bo według mnie nie. Z resztą taki wywiad to jest przytyk w stronę kibiców, co też zniechęca na pójście na stadion. Spójrz na to z tej strony, że jeśli nie będzie kibiców to po co prowadzić klub?

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Ceny biletów w Gnieźnie
Bilety normalne: 30 zł
Bilety ulgowe: 20 zł
Bilety dziecięce: 10 zł
Bilety na trybunę krytą: 45 zł
Ceny biletów [2 liga] Poznań
Bilet normalny - 25 zł
Bilet ulgowy - 15 zł
Bilet junior - 1 zł

| Odpowiedz
blokuj
spajderdog

I co te ceny oznaczaja ? Gniezno awansowalo to podnioslo ceny. Bydgoszcz spadła i utrzyma na poziomie 1 ligi jak mowi Władek ?! po drugie w Gnieznie będzie popyt i kilka tysiecy kibicow a u Władka ? nie widzisz roznicy ?

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

To wina Władka że przestali chodzić?
Poznań też jest w 2 lidze? Koszty utrzymania imprezy potaniały? Remonty silników dla drugiej ligi są tańsze?Nie wiedziałem.

| Odpowiedz
blokuj
spajderdog

A co ma Poznań do tego ? tam były bilety po 25/17 a teraz są 25/15 a więc nie zmieniły się tyle ze to 2 liga. A Władek jedzie w 1 lidze że utrzymuje takie ceny ? Chyba pierwszą rzeczą po spadku powinno być obniżenie cen biletów nie uwazasz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Penhal

Przecież ceny są na tym samym poziomie co w Poznaniu,i innych miastach drugiej ligi. Myślisz że jak zrobi po 10 zł przyjdzie więcej kibiców? Tylko wynik ich przyciągnie .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Tigrus

O tym jak dobrym marketingowcem jest Pan W.G. świadczy chociażby liczba sponsorów wokół bydgoskiego klubu. A może lepiej obniżyć ceny biletów, zachęcić tym i atrakcjami kibiców a przez to przyciągnąć sponsorów? Może np. zaoferować tańsze grupowe bilety jakimś firmom w zamian oferując również reklamę? Póki co nazwisko G. nie przyciągnęło szeregu firm. Wiem, że się tylko głupio wymądrzam, ale hmm... Nie widzę wielkiej różnicy między bankructwem i zaczynaniem od zera parę lat wstecz, a kilkuletnim zabijaniem żużla w Bydgoszczy i zaczynaniem od zera za rok. Efekt jest taki, że jesteśmy w drugiej lidze a zainteresowanie żużlem w mieście coraz bardziej znikome.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.