Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak odchodzi z Falubazu!

Marek Cieślak żegna się z Zieloną Górą! Wydawało się, że utytułowany szkoleniowiec poprowadzi Ekantor.pl Falubaz w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi, ale ostatecznie zdecydował się odejść.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Faktycznie, Kacper ma strasznego pecha ;(
"Nastąpił więc krok do przodu - powrót do ekstraligi. Podejrzewam, że sporą rolę spełniła w tym również osoba Marka Cieślaka, z którym dobrze współpracowało się panu przed laty w Tarnowie?
- Tak, to też był wielki plus. Nie będę ukrywał, że przy podjęciu decyzji kluczowym był fakt z kim mam tworzyć drużynę na przyszły sezon. To właśnie trener Cieślak był jednym z kluczy do tego, że dwa razy z rzędu stawałem na podium Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Jego obecność pomogła niejednemu zawodnikowi wyjść na prostą, zwłaszcza po tych cięższych sezonach. Dlatego też chcę z nim dalej współpracować. To świetny fachowiec, który może mi pomóc, by być lepszym zawodnikiem. Jestem gotowy podporządkować się trenerowi."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlon

Gomólski w przyszłym roku skończy 25 lat, a będzie zaliczał już piąty klub w karierze - Gniezno, Tarnów, Toruń, Gdańsk, Zielona Góra.
Cieślaka miał tylko przez 3 lata w Tarnowie. Myślę, że jakoś przeżyje jego brak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.