Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak odchodzi z Falubazu!

Marek Cieślak żegna się z Zieloną Górą! Wydawało się, że utytułowany szkoleniowiec poprowadzi Ekantor.pl Falubaz w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi, ale ostatecznie zdecydował się odejść.

przeczytaj cały artykuł


Zdzisław Klose

Kibol nie zrozumie czym jest siła wyższa, los, który kreśli czyjeś życie. Jeżeli Cieślak ma starą matkę wymagającą opieki musi to jakoś rozwiązać. Nie znam sytuacji rodzinnej pana Marka i nie mogę oceniać czy ma z kim dzielić się tą opieką, więc nie dziwi mnie, że nagle zrezygnował z ambitnego planu poprowadzenia takiego składu Falubazu jaki się skroił na przyszły sezon. Wygadywanie głupot omoralności to chwyt poniżej pasa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BadAngel

Kibol nie zrozumie? A to kibice nie maja rodziców którzy mogą chorować? Dużo zdrowia dla mamy Cieślaka, ale zdaje się że nie choruje od dzis. Nie można było tego załatwić z klasa i po sezonie powiedzieć, że odchodzi? To jest własnie hipokryzja level hard. Gość uczy kogos publicznie moralnoscibi zasad fair play a sam ich nie posiada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.