Wątek dotyczący artykułu

Hit i kit. Dwa dwuletnie majstersztyki. Tandem Madsen - Cieślak może dać play-offy

Współpracowali już ze sobą we Wrocławiu i Tarnowie, teraz przyszedł czas na Częstochowę. Włókniarz w latach 2018 - 2019 będzie dysponować duetem, który może prowadzić ich do zwycięstw. Leon Madsen i Marek Cieślak znowu razem.

przeczytaj cały artykuł


omen

teraz wychodzi ze nie przypadkowo Leon zawitał z kosmiczną oferta w Zielonej i Tarnowie. W Zielonej po nieudanych negocjacjach chciał dać pretekst Markowi do ucieczki, bo że niby On ściągną porządnego lidera, a klub nie potrafił się z nim dogadać itp. (oficjalnie podano sprawy rodzinne), a w Tarnowie żeby grzecznie i z dobrym wizerunkiem się rozstać bo miał już tam praktycznie wszystko dograne no i trzeba było jakoś z tego się wymigać. Nieprzypadkowe są też umowy obu panów na 2 lata! A jeszcze jedno, ja bym się tak do końca nie cieszył z tego tandemu bo w Tarnowie miedzy nimi już były zgrzyty gdzie Leona Marek od składu odsunął. Co prawda pogodzenie nastąpiło na finałowym meczu o brąz w ....Częstochowie gdzie Leon dał medal Unii :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlon

Mnie się wydawało, że Madsen wtedy w kilku meczach nie jechał, bo były poślizgi z płatnościami i obraził się na klub. Z tego też powodu (obrażanie się) dostał kopa w tyłek i poszedł do Gdańska, z którego wracał z podkulonym ogonem - bo tam miał jeszcze większe problemy z otrzymaniem pieniędzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.