Wątek dotyczący artykułu

Znamy nominowanych w plebiscycie na Sportowca Roku 2017. Są niespodzianki!

"Przegląd Sportowy" i Polsat Sport ogłosiły listę nominowanych w plebiscycie na Sportowca Roku 2017. Gala Mistrzów Sportu odbędzie się 6 stycznia.

przeczytaj cały artykuł

marcela.maz

a mistrz... drużynowy mistrz świata oraz indywidualnie brązowy medalista mistrzostw świata 2017r. proszę najpierw sprawdzić, jak się nie ma pojęcia. Pozdrawiam !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy holender

braz kojarzy mi sie z brudnymi gaciami , wiesz ilu w Polsce jest brazowych medalistow? krocie...a w druzynowce nasi zuzlowcy trzeci rok z rzedu zdobywaja Mistrza swiata druzynowo i seniorzy i juniorzy i jakos nikt ich nie wyswieca na polbogow...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcela.maz

kojarzyć się może z różnymi rzeczami, co nie zmienia faktu, że brąz to osiągnięcie.. przypuszczam, że o żużlu wiem tyle, co Pan o skokach, czyli praktycznie nic. no ale co taki przeciętny człowiek może zrobić z listą nominowanych? a osiągnięć żużlowców nie umniejszam. A nie wiem, czemu Pan to robi, ale....

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

o skokach kolego wiem bardzo wiele ,choc od czasu jego wysokosci Stocha i jego nadwornego blazna Zyly,nie ogladam , roznica miedzy zuzlem a skokami jest taka ze skoczkom wchodzi sie bez mydla a zuzlowcow sie nie docenia.
a o Fijasie , Fortunie , Bobaku , czy Malyszu wiem wiecej niz ty kolego o Jancarzu czy Plechu , albo nawet Szczakielu lub Gollobie

| Odpowiedz
blokuj
marcela.maz

Pierwsza sprawa- żaden kolego. radzę spojrzeć na nick, a później się wypowiadać. ja piszę kulturalnie na "Pan", a TY nawet nie wiesz jakiej jestem płci.... może i wiesz o skokach wiele, ale nie orientujesz się w tym, co się dzieje teraz. Po drugie- nie masz pojęcia ile ja wiem o danej dyscyplinie, więc porównania bez sensu. i powtórzę- zdobyte przez Żyłę złoto i srebro to jest osiągnięcie. jaki sens umniejszania tego? ktoś tu chyba nie może przeżyć tego, że żużel jest niedoceniany,

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

ano nie moze
co do nicka , wiele pierdol ludzie wypisuja nie adekwatnych do prawdy , wiec mozesz tez byc z Marsa , pisze co uwazam za stosowne , jesli masz jakies problem to poprostu nie reaguj na post
bez odbioru

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.