Wątek dotyczący artykułu

Hit i kit. Ktoś im zablokował kółka w koszyku. Pieniądze mają, ale wielkich zakupów nie zrobili

Unia Tarnów po rocznej przerwie wróciła do Ekstraligi i raczej długo w niej nie zabawi. Beniaminek kompletnie zepsuł okno transferowe. Nie mówię, że mieli kupić Janusza Kołodzieja, ale z Leonem Madsenem i Nielsem Kristianem Iversenem byłoby łatwiej.

przeczytaj cały artykuł


Robert Serpent Pietraszewski

To niedocenianie Jamroga odbije się czkawką, to będzie odkrycie Ekstraligi. Przypomnijcie sobie ubiegłoroczny finał Złotego Kasku w Zielonej Górze, chłopak jest młody, rozwojowy i coraz lepszy.
Co do artykułów p. Ostafinskiego. Czy doznał kiedyś krzywdy w Tarnowie? Jedzie po Unii od kiedy pamiętam. A co do Madsena, przecież on w SEC jeździł jak paralityk a chciał pieniędzy z kosmosu. To nie jest materiał na lidera, poza tym rasowa "złotówa", tak jak Holta. Wyszedł mu sezon i odbiło pod kopułą.
Będzie dobrze, a Pedersen z Kildemandem pociągną ten zespół. Pogadamy po sezonie, nie udzielam się w dyskusjach, komentarzach, bo mnie to irytuje, ale wspomnicie słowa o rzekomym spadku Unii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tarnow kings

Redaktor Ostafinski został kiedyś brutalnie zgwałcony na rynku w Tarnowie przez miejscowego kloszarda.....stąd ta niechęć do tego miasta !!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.