Wątek dotyczący posta na blogu


Liberate

Jako niegodny posiadacz taniego awatara spod Opery Nova, pozwolę sobie dorzucić parę groszy.
Przede wszystkim cieszę się, że środowisko BTŻ zaczyna mówić otwarcie (chyba rozmawiam z kimś z wewnątrz, skoro autor bez trybu przypuszczającego pisze o tym jaka będzie nazwa stadionu, opisuje plany infrastrukturalne bogatsze niż zakusy PiS na Krakowskim Przedmieściu, czy orientuje się w kwestiach marketingowych?).
No właśnie - w kwestii "nacjonalistycznego, pseudo-patriotycznego gówna" wyrażającego się pod postacią naszego Patrona. Czy autor zdaje sobie sprawę, iż jego pozostanie pod używaną powszechnie nazwą było poparte przez przedstawicieli "Przyjaznej i Kolorowej Bydgoszczy" np. z SLD?
A czy autor wie, iż do zmiany patrona potrzeba czegoś więcej niż życzeniowego zwrotu "Będzie nosił imię"?
Niezmiernie dusza mi się raduje gdy czytam, iż obecnie BTŻ stoi twardo na pracy marketingowców. To ważne - ponieważ gdy tworzyli wielomilionowy balast, z którym zmaga się teraz WG to było z tym ciężko.
Niepokoi mnie tylko, że przy tym naddatku dobrobytu BTŻ chce przejąć klub nie poprzez uczciwą ofertę biznesową, zawierającą propozycję odkupienia akcji, tylko po zbójecku odsunąć WG, który utopił w ich długach sporą część swojego majątku.
I na koniec tak poważnie - to ze względu na Władka nie używacie frazy POLONIA czy faktycznie z tych dwóch wyrazów ważniejsza jest Bydgoszcz?

Z kolorowym pozdrowieniem: "Wyklęty, powstań ludu ziemi!
Powstańcie, których dręczy głód!
Myśl nowa blaski promiennemi
Dziś wiedzie nas na bój, na trud."

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Liberate

Oczywiście, że ma. Kibice nie chcieli zmiany ale uwypuklenia nazwy, która istnieje i była cały czas w powszechnym użytku. Gdy środowiska niechętne Marszałkowi dowiedziały się, iż zaginął dokument podpisany przez prezydenta Barciszewskiego rozpętało się piekło... Przypominam na marginesie, że minitor ma swojego Patrona i jest to... ;)

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.