Wątek dotyczący artykułu

Czy Robert Kubica wróci do dawnej formy? "To trudne, ale nie niemożliwe"

W dyskusji o powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1 często pojawia się argument, że Polak nie będzie w takiej formie jak przed laty. - To trudne, ale nie niemożliwe - uważa David Coulthard, były kierowca F1.

przeczytaj cały artykuł

LFC93

Jestem ciekaw dlaczego na Kubicę tyle jadu się wylewa. Nie ma chyba drugiego takiego sportowca w Polsce, po którym takie pajace jak ten od tego komentarza, by jechali z góry do dołu. Ja rozumiem jakby coś złego zrobił, ale on nawet wywiadów rzadko udziela więc skąd się to bierze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
styr

ok przyjmuje mam odlozone 150 tys na budowe domu chetnie sie zaloże skore idziesz o kazdy zaklad i mowie powaznie deponujemy po 150 tys u notariusza spisujemy umowe i czekamy na rozwój wydarzeń jestes gotowy na to panie zlotousty czy tylko tak sobie gadasz bo o skrzynke piwa to i ja sie moge zalozyc z twierdzeniem ze krasnoludki istnieja choc nie istnieja no i zobaczymy czy zlotousty jestes czy masz doope zamiast gęby i srasz na prawo i lewo zamiast mówić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.