Wątek dotyczący artykułu

"Na co czekasz? No rozsuń rozporek". Jedna z molestowanych zawodniczek opowiedziała nam swoją historię

- Na jego szyi wisiała koleżanka z pokoju. Kompletnie pijana. Nie była w stanie sama iść. Rzucił ją na łóżko jak kawał mięsa. Tak po prostu, jak się przerzuca mięso w rzeźni - opowiada nam jedna z zawodniczek.

przeczytaj cały artykuł

JA BUK

Zal czytac wiekszosc tych komentarzy, ktore nie tylko swiadcza o zerowej empatii komentujacych i braku wyobrazni ale o zwyklym ograniczeniu umyslowym!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej Roman

A mnie to nie dziwi, masa Januszy którzy zwalą zawsze winę na ofiarę, bo przecież jak to tak zgwałcić skoro Krul twierdzi że "kobiety same chcą tylko udają że nie chcą".

Tutaj dziwnie to wszystko brzmi, że on niemal tak jawnie z każdą postępował a one tak potulnie się godziły na to, jak ta jedna od rozporka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Imisirah

Nikt nie zwalnia z winy tego oblecha. Powinien beknąć za nadużywanie pozycji i przekręty. Być może i za gwałt ale na pewno nie na tej karierowiczce. Tu o gwałcie nie może być mowy. Chyba że jest po prostu upośledzenia no to wtedy jej można współczuć. Patologiczne było to wszystko i z każdej ze stron dlatego tak długo funkcjonowalo. Twierdzisz że chcąc być managerem z lepszą pensją mam to robić z moją 30 lat starsza szefową i jeszcze być ofiarą ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kert

Też uważam że o gwałcie nie ma mowy .Ta sytuacja przypomina mi podobne . np. młode ładne aktorki często same pchają się do łóżka reżyserom i producentom by dostać rolę a jak nie wyjdzie to czasem twierdzą że były molestowane . Może dziewczyna mówi prawdę a może nie . Tyle że prawda może być pośrodku więc nie skazujmy bez sprawdzenia ,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Allez

"Tutaj dziwnie to wszystko brzmi, że on niemal tak jawnie z każdą postępował a one tak potulnie się godziły na to, jak ta jedna od rozporka"........
- "każda wiedziała co on robi z innymi i żadna nie próbowała z tym walczyć, odejść czy cokolwiek tylko niemal na zawołanie leciały do jego pokoju i piły sobie z nim alkohol wiedząc czym to się skończy. "
- no wlasnie. To jest zastanawiajce.
- "Dla mnie to jakaś chora sytuacja"...
- " Dla mnie dziwne to wszystko"...
- "Taka sytuacja jest dla mnie niezrozumiała"...
- "Tu o gwałcie nie może być mowy."
- "A gdzie w tym opisie masz gwałt? To opis transakcji, ty mi siebie - ja Ci karierę"
- mowia inni userzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Imisirah

Jakiej empatii. Szlag mnie trafia jak czytam o takich rzeczach jak te tutaj czy w Hollywood. Kuźwa co to za wytłumaczenie, że ja chciałam jeżdzić czy, że ja chciałam być gwiazdą. Tzn. że ja jeśli chciałbym być słynnym golfistą a mógłby mi to ktoś ułatwić za seks to jeśli to zrobię mam płakać i być ofiarą ? Moralna osoba powiedziała by w tym momencie wal się knurze i zglosila sprawę na policję. Pani opowiada bzdury. Wiedziala gdzie idzie po co idzie, bo poczta pantoflowa dobrze działa. Niemiralna kobieta poszla do niemoralnego faceta by zyskać i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.