Wątek dotyczący artykułu

Miasto Szkła Krosno bez trenera. Michał Baran złożył rezygnację!

Jak udało się nam ustalić, Michał Baran nie jest już trenerem Miasta Szkła Krosno. - Odchodzę - powiedział nam krótko polski szkoleniowiec, który z przyczyn osobistych złożył rezygnację z pełnienia obecnej funkcji.

przeczytaj cały artykuł

sonek_17

Drugi sezon, miał być sezonem prawdy dla trenera Barana. I moim zdaniem - Michał oblał ten egzamin! Stworzył źle zbilansowany zespół... A zwalanie na $ i organizacje - jest co najwyżej słabe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BBruno

Nie dla trenera a dla klubu,zarządu...zespół za te pieniądze jest bardzo dobry i cieszyć się ,że taki jest.A to co klub i zarząd prezentują to poziom poniżej najmniejszych oczekiwań w plk i nikt z ambicjami nie będzie swoim nazwiskiem wycierał ich brudów .Sorry.Miarka się przebrała.A zespół dzięki Baranowi zaistniał i utrzyma się też w tym sezonie.Ale nie o to w sporcie chodzi żeby patrzeć jak leją cię inni bo i tak są gorsi i tak się utrzymamy.POWODZENIA dla trenera Barana i nowego trenera Piechuckiego!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sonek_17

A może po prostu w tamtym sezonie Michał miał farta? Zostali wszyscy PL + trafił z obco i samo poszło... W tym sezonie musiał wszystko od podstaw budować i... niestety nie do końca mu się to udało... zdaniem wielu osób drużyna nie jest dobrze zbilansowana... kuleje rozegranie, mamy aż 5 obco, co znacznie utrudnia polską rotację. A wiesz pewnie, że jest autorski skład trenera Barana i zarząd w ogóle się przy tworzeniu drużyny nie wtrącał! Gdyby Owca miał jaja, to przyznałby się do tego, że drużyna nie jest dobrze zbudowana, skorygowałby błędy i udowodnił wszystkim, że jest dobrym trenerem i...powalczył z tą ekipą do walki o play-offy! A tak to jako kapitan ucieka... na szczęście nie z tonącego statku!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
neomis

Nie jestem kibicem kosza ale nie trafiają do mnie argumenty, że kibic który płaci za bilet nie może oceniać pracy trenera czy zawodników. OK może kibic nie jest fachowcem, ale do cholery klub się też utrzymuje z biletów i jego pracownicy mogą być oceniani z perspektywy wykorzystania tych środków finansowych. Tak samo powiedz dziennikarzom, żeby nie oceniali jeśli nigdy profesjonalnie nie rzucali do kosza.
Ja osobiście jestem za tym, by kasa z miasta i zaangażowanie władz było skierowane na dyscypliny z tradycją i potencjałem marketingowym. Gdyby ktoś kiedyś w Krośnie na serio podszedł do tematu budowy eksportowej drużyny w piłce nożnej, żużlu czy siatkówce byłoby to z większą korzyścią dla miasta i przyciągnęłoby możniejszych sponsorów.
A że klub koszykówki w Krośnie stworzono, by młody Baran miał gdzie pograć a potem przyuczać się do trenerskiego fachu to chyba nie jest tajemnicą. Z jednej strony faktycznie dało to szansę na wykorzystanie hali na Bursakach ale działo się to kosztem innych dyscyplin.
Koszykówka w Krośnie to sport dla Baranów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.