Wątek dotyczący artykułu

Kolejne odejście z Miasta Szkła Krosno

W czwartek z Miasta Szkła Krosno odeszli Seid Hajrić i Michał Baran. W piątek rezygnację złożył Michał Barański, trener od przygotowania motorycznego.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Wygląda na to, że panowie B. mają już "obstukaną" robotę w innym miejscu. Powodzenia życzył im nie będę bo odejście i zostawienie zespołu w trakcie sezonu nie łapie się w moich standardach przyzwoitości. A pamiętam jeszcze wywiad z trenerem Baranem, w którym krytykował Wallace mówiąc, że miał oczekiwania, które nie powinny być jego sprawą. No a teraz w/w zachował się identycznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sektor6

No nie mów, że mój ulubieniec będzie coachem w Turowie... taki żart ale podróż trenera na zachód skończy się... w Krakowie :))) Zgadłem???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adorato

Niestety mimo wielu uwag co do kadry zespołu przed i w trakcie sezonu tego sezonu M.B. był uparty i zafascynowany czego dokonał w okresie transferowym. Po kilku kolejkach przyznał się, że chciał oszukać na pozycjach i stworzył za niski skład. Od pewnego czasu w Krośnie ktoś puszczał fame o słabej kondycji Klubu Jak dla mnie to bardziej zasłona dymna przed odejściem. Lepiej zwalić na złe warunki pracy aniżeli własny błąd :) tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gabriel G

No dokładnie. Lepiej bym tego nie ujął. Pan M.B w moim przekonaniu zachował się skandalicznie i to widać gołym okiem. Ale ja nigdy nie miałem o nim dobrego zdania. I nie chodzi i tylko o warsztat trenerski. To po prostu facet bez klasy z wybujałym ego. Wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.